Belki bencillik ama pişman olsun istiyorum; seviyorum ama üzülsün istiyorum.. Ne yapmalıyım?

Kimseye konuşamıyorum , herkes bosver diyor . Bir de onu bana sorun. Tüm kalbinle seviyorsun , sen kendine inandiriyor ve sonra hic sevmemiş gibi gidiyor. Ne yapabilirim artık sevmiyorum diyor. Bu kadar basit mi ya?! Bir insanın kalbini kırmak bu kadar kolay mi?! Yanına kar mi kalacak? Ağzının tadı hep yerinde mi olacak?! Gerçi pisman olmuş gibi biraz. Uzaktan bakıyor, hareketlerime konuşmama dikkat ediyor. Ama gururlu ya , arkadaşlarının yanında hic tanimiyor gibi. Bekliyorum , zamanla kimler icin kimi kaybettiğini anlayacak . Ama nafile... Yansin istiyorum canı. Neler çektim , bosuna mi?! Ilahi adalete inanıyorum . Belki donse affederim ama eskisi gibi kör kötük, koşulsuz sevmem.

Size de tavsiye asla kabinizi dinlemeyin , mantığınız ne diyorsa o. Kalp her zaman acıtir .

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• İlahi adalete bende inanıyorum. üzülmesini istiyorsan umursamıyor gibi davran unutmuş gibi yap ve çok mutlu görün ona. dönerse de affetme. Hesabını Allah sorsunn

0|0
    0|0
    • Öyle davranıyorum zaten. Uzgun olacağımı bekliyordu ama mutlu gibi davranıyorum. Daha güleryüzlu , daha bakımlı

Erkekler Ne Diyor 1

• zaman herşeyin ilacıdır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler sevilmeyi değer verilmeyi haketmıyorlar

0|0
    0|0
  • Valla sana zaman herşeyin ilacıdır gibi boş şeyler demicem..Çünkü öyle olmuyor maleseff.. Aklına ne geliyorsa yappp intikam soğuk yenen bir yemektir.. Elbet pişman olup gelicek o zaman herşey için geç olcak :D istediğini yaapppppp

0|0
    0|0
  • inan aynı durumu yaşıyorum benim için ölen şimdi beni öldürüyor resmen anlam veremiyorum bu erkeklere gerçekten kendine bu kadar inandırdıktan sonra bir ara benden zaman istemesi kimseyi sevemiyorum demesi oysa ölüp bitiyordu seviyorum ediyorum kimseyi bu kadar sevmedim demem o ki erkeklere hiçbir zaman güven olmaz inanmamalıyız ne olursa olsun boşverrr :(

0|0
    0|0
  • Ayni seyleri bana da insanlar dedi bosver, nasil bosvereceksin kalbin beynin ona odaklanmis zaman herkesyin ilacimi hayir 9 ay once terk edildim bugun dogum gunu Ben ne hayaller kurdum dogum gununde kutlariz diye AMA trrketti. Zaman uyusturuyo yanlizliga alisiyorsun

0|0
    0|0
  • Duygularin cogunu paylasiyorum bacim.Her turlu fedakarligi yapip hic bir sey demeden terkeden sevgilime ne desem bos :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...