Kimse tanıdıgın gibi kalmıyor..

Bazen sadece düşünüyorum geceleri ama sadece geceleri böyle oluyor yaptıklarımı,yapacaklarımı,söylemek isteyipte söyleyemediklerimi düşünüyorum. Yeniden sevip güvenmek istiyorum ama ne onu tekrar sevip güvenebiliyorum ne de başkasını.. İhanetin affetmekten başka hiç bir çözümü yok dimi? İnsanların acımasız oldugu bu dunyada sevmek bile acımasızca oluyor. Eski günler aklıma geliyor eskıden ne kadar tatlıymış diyorum ne kadar masummuş ne kadar savunmasızmış ama sadece bana karşı öyleymiş eskiden şimdi ise sadece BANA karşı acımasız. Yeniden dönmek istiyorum herşeyi unutmayı ben unutsam onun dönmeyecegını biliyorum ama bilmiyorum işte ne yapacagımı belkide ilk sevgilim oldugu içindir ilk kez sevmeyi öğrendiğim içindir ilk kez gerçekten bir ilişkim oldugu içindir ilk kez dokundugum içindir Ya da bir daha hiç sevemeyecegımı dusundugum içindir.. Sizde de oldu mu böyle şeyler?

Güncellemeler:

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldu hem de ne oldu ama geçti... Hiç güvenme hep yanında kalacaklarına , insanoğlu bir var bir yok... Hatıralarına da güvenme, onlar bile kurtarmıyor hiçbirşeyi, vefa bile bir var bir yok. Nasıl bittiğini anlamıyorsun , nasıl başladığını anlamadığın gibi. Ama en acısı da ne biliyor musun? Hayatın kendisi zaten bu. Allah bizi bu dünyaya, değersiz hayatı bırakıp değerli ahirete hazırlanmak için gönderdi, defalarca bu değersizliği görsek bile yine de değersiz olana gönül kaptırıyoruz, ve meyvesi de acı oluyor. Bu yüzden kimseyi suçlama, illa birisini suçlayacaksan kendini suçla. Çünkü geçici olan şeye bağlanmak bizim suçumuzdu. Çünkü hayat zaten buydu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oldu. Sen sukunetini koru,ihanete,saygisizliga,kustahliga hep pozitif karsilik ver. Uzuleceksin icin icini yiyecek ama zamanla gececek. Insanlar ne mucadele veriyor sen ihanete ugramissin cok mu? Beterin beteri var. Onu guzel bir ani ve tecrube olarak animsa. Onun yaptigi cirkinlige cirkince cevap verme. Bir ugras bulmaya calis. Kos hemde hizli hizli ve kosarken soru cevap yap. Ardindan guzel bir kahvalti ve dusla tekrar evden cik. Guzel kizlara bak :))) Onlarda sana bakinca birsureligine olanlari unutacaksin ama aksam eve geri gittiginde yine huzunleneceksin.

0|0
    0|0
  • Oldu tabi,benimde ilk erkek arkadaşımdı ilk aşkımdı.hayatımın ilklerini hep onunla yaşadım çok sevdim ama o beni bırakıp gitti,geçen onca yılın hiç hatrı yokmuş ben en çok ona üzüldüm.giderkende keşke hiç seni tanımasaydım dedi.şimdi geçti ama,canım yakmıyor hatıralar.sadece bir anı artık her şey.o da mutlu mu bilmiyorum ama ihanetinin bedelini ödeyecek bir gün.

0|0
    0|0
    • Sevebildin mi? Tekrar?

• Sevdim ama ilk aşk gibi olmadı tabi,daha çok onu unutmak için sevmeye çalıştım ama olmadı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...