Kadının yaşı'nın erkekten büyük olması?

Kadının yaşı'nın erkekten büyük olması? Bir ilişkide sakıncalımıdır? varsa sebepleri?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence askin yasi yoktur maksat gonuller bir olsun gerisi teferruat.Cevrede yadirganilabilir ama bu birbirini seven bir cifti etkilemez eger gercekten seviyolarsa.3 4 yasin pek bir onemi yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sakıncalı olgun olmayan erkek işi batırıyo ve genelde aynı yaşta bile olsa kadınlar daha olgun oluyo

istisnalar vardır elbet..

0|0
    0|0
  • adam zengin olur derler gercekliliği kanıtlanmıstır hemde defalarca

0|0
    0|0
  • ben kendimden küçüklere bakamıyorum bile o derece hiç hoşlanmam

0|0
    0|0
  • ben kabul edemem benden buyuk olmali daha cok yasamis ve olgun olmali tabi

0|0
    0|0
  • Arada en fazla 5 yaş fark olmalı.

0|0
    0|0
  • bence degıldır ıkı gonul bır olduktan sonra :)

0|0
    0|0
  • çok yüksek değilse sorun olmaz seviyosalar birbirini karşılıklı sıkıntı olmaz bncne

0|0
    0|0
  • çok fazla olmsdı sakınlalı ama 3 5 yaştan bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • en fazla 5 yaş fazlası sıkıntı denedim. olgun olsun diye büyük erkeklerden hoşlanıyordum hepsi sorunlu her şey ikna edene kadar sonra fazla naz da çekmiyorlar şımartmıyorlar da (beklentim öyleydi ) genç erkekler çok daha fazla mutlu ediyorlar, daha masum, daha sevimli, daha temiz ve ilgililer heyecanlılar ve bunlar mutlu ediyor, birden azarlamıyorlar bebeklik yapma diye hoşlarına gidiyor nazını çekiyor, el ele tutuşmak da mutlu ediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadın'ın büyük olması iyidir. Şu ana kadar benden küçük sadece bir kişiyle beraber oldum. Hem tecrübelilerdir hem de severler. Lakin onların karşısında çok da çocuksu olmamak lazımdır.

0|0
    0|0
  • Güzellik önemli ama en fazla yas farkımız 2 olur yani dahada fazlası olmaz olabilir ama küçük göstermesi önemli

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünmüyosa çok iyidir :D

0|0
    1|0
  • erkekten büyük yaştaki kadınla yapılan evliliklerde aile zenginleşirmiş

0|0
    0|0
  • sorun olmaz ya

0|0
    0|0
  • Bi kaç yaş sorun değil

0|0
    0|0
  • İki gönül bir olsun yeterki

0|0
    0|0
  • Pek sakıncalı olacağını sanmıyorum ben.

0|0
    0|0
  • yok sıkıntı olmuyo

0|0
    0|0
  • anlaşılamıyor. zamanında takılmıştım delirtiyordu bastım kıçına tekmeyi

0|0
    1|0
Yükleniyor...