Sizce twitter Geri açılacakmı ?

Dün gece twitter kapatıldı..sizce bu recep tayyip erdogan ne yapmaya çalışıyor? hemde secımlerden hemen once yaptı onun secılecegını pek sanmıyorum buyuk kucuk yaslılar olgunlar neredeyse butun dünya facebook youtube twitter kullanıyor yıllardır kullandığımız özelimiz olan twitter'ı kapattı ben geri açılacağını umut edıyorum 250 milyon uyesı vardı ki bunlada yetınmeyıp faceyide kapatacıgını iddaa edıyor sizce facebook'u kapattırabılırmı? ya da twitter acılabılrmı sızce? ben bunlar kapansada zamanla açılacağını düşünüyorum sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz?

• Twitter açılır,acılmak zorunda!
    60% (3)40% (2)50% (5)Oy Ver
  • Twitter acılmaz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bütün sosyal paylasım sıtelerı zamanla kapanacak
    40% (2)60% (3)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Twitter acılmaz

0|0
    0|0
  • açılmasın mk

0|0
    1|0
  • Amacı insanları sokağa döküp mağdur edebiyatı yapmak. Millet bunu yemez ama. Seçim beklediği gibi gitmezse büyük ihtimal diğer sitelerde kapanır. Seçim iyi geçerse twitter açılır.

0|0
    0|0
    • tersi olmasın hacı, ben diktatörlüğü ne kadar yaparsam millet o kadar itaat ediyor mantığı vardır,

• aınen ole..sorun onlarsa onların uyelgı kapansın..hadı twitterı kapattnda fceyıde kapttrcm dyo ya nete ztn bızler bunlr ıcn gryrz ozmn ıntrnetı tum kapattrsın boşuna para vermeyız

• Hem diktatör hem gerizekalı. Ses kayıtlarının yayılmaması için bütün interneti kapatması lazım. O da biraz sıkar. Oylarda bir değişiklik olmaz nato kafa nato mermer.

• açılır rahat ol, senelerdir millet internet kullanmaya alışmış, neyle durduracaklar milleti

0|0
    0|0
    • haklısın..okadar ınsan var bukadar ınsana gucu yetmez twitter halkın twitteri onun dgl..hepımzn ozel hayatı ısteyen ıstedgnı yapar kmseyı zorunlu tutmyoruz uye olun dye..ama uye olanlarnda uyelıklerını silemez . ha cokmu dusunuyo halkını ozaman acık saçık foto yukleyenlerın kufr yazanlarınkını kapatsın..arada bz kaynyoruz

• ne twittermış a.q

0|0
    0|0
    • evet ne twitter ne twitter..senın değer verıp vermemen kımın umrunda 250 mılyon kullanıcısı var.. elbette onemlı ve oldukça güzel byer.. brsuru arkdslk evlılk stelerı var ama hcbrı ne twitter ne facebook kadar gelıstırılmıs güzel bıyer..yada youtube.. her vıdeo izlesene den cıkyormu ya da dailymotion dan ? herbırı cok kıymetlı..bunları alırlarsa elımıze bı Google kalıyor onuda alsınlar barı ..

• onu da g*tlerine soksunlar

• yaptıkları tek sey bu zaten..

Kızlar Ne Diyor 1

• kakasını yaptı :D bir ara sıvadı, şimdi cilasını atıyor, sıradaki yapacağı saçmalıkla da mum dikicek.. banane banane yapıcam işte hıhhh modunda. her adımında hırsın ve kibirin gözü kör edişini çok iyi örnekliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...