Eski sevgilimmmmmmmm.millet hemen cevaplarınızı bekliyorum acil :)

eski sevgilim bana çok yakın kız arkadaslarıma mesaj atıyor mesajı attığı an kızlar yanıma geliyor beni kıskandırmak içinmi yapıyor yoksa gerçekten gevşek mi anlamadım herneyse . bende bu durumdan rahatsız olduğumu ve çevremdeki kızlara mesaj atmamasının söyledim oda kim onlar dedi bende kimlerle konuştuğunu sen bilmiyo musun dedim sonra konuyu değiştir bana iş ayarlamıştı sözleşmeni aldın falan dedi başlatma sözleşmene dedim ben günde 50 kızla konusuyorum dedi bende çevremdekilerle konusma dedim arkandan yavşak demesinler dedim oda kim diyo söyle dedi söylemedim baya ısrar etti söylemedim söylemessen senin belanı s*kicem dedi cevap atmadım ne dicem yardımmmm

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• cocuk onu begenmiş. yani senin enayi yerine koymus aslında onu istiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• niye söylemiyosun ki ? sana yakın olanlar zaten sana gelip söylüolar "bak, senin ex bize mesaj atıyo" diye... isimlerini ver... sonra da de ki : "sen ne haysiyetsiz adammışsın ulan*çocuğuu, gavat mısın lan sen "

0|0
    0|0
    • cıktıgımızda demistim onların adını ver 2 gün cıkıp sonra tekmeyi basıcam cıkmasını istemiyorum ondan .s

• Şerefsizmiş ya boşver kendi haline bırak hiçbişi yapamaz sıkıntı yapma kendine kız arkadaşları na da söyle terslesinler bu çocuğu

0|0
    0|0
  • aga kimin umrunda veriyosa tıklar bu kadar basit

0|0
    0|0
    • :D onda da böyle mi yazayım :D

• yaklasırsada yapabilcegim birsey yok

• aynen erkegiz kezo biz verene tıklarız doğanın kanunu bu :)

Kızlar Ne Diyor 2

• kaç kaç herseyı b*ka sarmıssın bu ne ya ergen gbı cocuga ne bulasıosun kızları uyar sen

0|0
    0|0
    • kızlar mesaj atmasından hosnut değil yavsak diyolar

• ne alakası var rahatsız oluyorum sonucta onun ismini duymak zorunda degilim

• senın oldugun ortamda sana duyurmak canını sıkmak ıcın cok guzel iş yapmıs kankaların tebrıkler :D

• Birak ya ne halin varsa gor de hicc takmaa kizlar gelip soylediginde hii oyle mii hadi yaa okayy falan de

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum kızların ismini söyle diyor ne desem

• Soyleme gider onlara boyle boyle yapiyormussunjz der kizlarda kiskandigini dusunur hicc sallama bu yüzden

Yükleniyor...