Paten yapmayı seviyor musunuz?

Buz pateni veya tekerlekli paten severmisiniz? Ben buz pateni sevmiyorum fazla ama tekerlekli paten çok severim... Havalarda düzelmişken en yakın zamanda dolaşmak istiyorum.. Peki siz?

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Aaa valla. Merdiven altında çürüyüp duruyor takımlarım. Tek başına kayılmıyor ama sıkılıyor insan. Arkadaş olsa ne güzel olur. ( Gel de kayalım birlikte :p ). Bir de eskiden cillop asfalttı yollar ya. Şimdi kilit taşı oldu, mertlik bozuldu. Kayılmaz ki ya... Ne kalça yapmıştım var ya. Hala izlerini taşırım :D

1|0
    0|0
  • Normal pateni seviyorum, buz patenine heveslendim kaç kere kısmet olmadı ama bir türlü işallah o zevkide yakın gelecekte tadıcam =)

1|0
    0|0
  • bir ara kuzanimde tekerli almıştı denedim yok baba dedim bu bana gelmez.. :)

1|1
    0|0
  • hep kayasım var :DDDDDDD

1|1
    1|0
  • Buz pateni..

1|0
    0|0
  • 2sini de sevmiyorum

1|0
    0|0
  • kız arkadaşımla gittik paten yapmaya. evlerden ırak olsun.:D tam bi denge işi. tekerlekli pateni denemedim. Ama bisiklet almayı düşünüyorum. bacaklarım açısından:)

1|0
    1|0
  • karli havalarda altima poset alip yokus asagi kaymayi seviyorum bu yasta yapasim var valla

1|1
    0|0
  • buz pateni çok nadir yaparım :)

1|0
    0|0
  • bende severim kaymak güzeldir :)

1|0
    0|0
  • ikisini de hiç sevmiyorum korkum var bacaklarım ayrılacakmış gibi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • buzun üstünde kaymak çok keyifli oluyo.

bknz. "tek ayak üstünde kaymak"

1|0
    0|0
  • Bisiklet tercihim.

1|0
    0|0
  • Ben hiç kullanmadım o yüzden nötr

1|0
    0|0
  • yok bu konular yetenek işi beni aşar..

1|0
    0|0
  • korkuyorum ben

1|0
    0|0
  • Kaymayı ok seviyorum. Ama korunmak lazım, kaygan zeminin tehlikeleri var:)

1|0
    1|0
  • Valla paten yapmadım hiç. Nasıl yapılır hangi tekerlek kullanılır maliyeti ne kadardır bilmem ben ):

0|0
    0|0
    • Maliyeti okadar yuksek degil sadece tercihen iyi bir marka paten alirsan belki biraz standart ustu olur, oyle diyeyim.. Ogrenmeside kolay biraz dusup kalkarsin ama sonunda basarirsin:) Ilk ogrenecegin zaman kask dizlik eldiven felan kullanirsin dussende ciddi sorun olmaz..

• benim burdan kastım soru da paten yapmayı severmesiniz demişsin ya üretmek anlamında :D patentle kaymayı severmisiniz ya da sürmeyi demen için.

• anlamadim:)

• öğretirsen neden olmasın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• buz patenide severim tekerlekli patenide ama fazla kullanmam patenlerimi yani..

1|0
    0|0
  • severim ama düşmediğim müddetçe :)

1|0
    0|0
  • bayılırım hastasıyım hem karada hem buzda.çok severim.kara patenini çok özledim ben offfffffffffff

1|0
    0|0
    • :)))))))) aynen bende cok ozledim..

• Oylemi :)) Bu kotu bir haber:)) Parklar oluyormu?

• parklar olur düz bir alansa.

• Buz patenine bir kere gittim.Allam o ne ya, ilk çıktığım gibi yerde buldum kendimi. :D

Tekerlekli paten çok severdim, ama düşüp ayağımı burktuğum ve bir hafta boyunca yürüyemediğimi görünce sürmedim bir daha.

1|0
    0|0
  • Tekerlekli patenlerim bodrum katinda duruyorlar halen :-) En son totomun üzerine düsmüstüm.. Uzun zaman oldu kullanmayali yaff :S

1|0
    0|0
    • ahahhaahaha ahh ahhh o dusmeler yokmuydu:))))) Bide sende oluyomu bilmiyorum uzun sure yapmayinca yeniden basladinda gidemiyom duramiyom dusuyorum:D:D: Alisana kadar muhakkak bir dusme yasiyorum:))

• Ben alisana kadar kücük mesafelerde gidiyorum :-)) Söyle tutunabildigim yerler olmali

• ikisinide çok seviyorum bennn :)

1|0
    0|0
  • Patene bayılırım

1|0
    0|0
  • Popo üzerine düşmek istemiyorum :D

1|0
    0|0
  • çok severim ama artık kullanmıyorum

1|0
    0|0