Sevgilimin ailesi niye böyle yapıyor

sevgilimin ailesi ile ne zaman bir sorunu olsa ya annesi ya ablası ya da yengesi bana mesaj atıyor onu ikna etmemi istiyorlar ya da birşeyinden rahatsız oldular bana diyorlarki sen söyle bir daha böyle yapmasın..2 seneden beri bu böyle bazen bende sıkılıyorum sizin veremediğiniz terbiyeyi ben mi vericem diyesim geliyor. mesela sevgilim işten çıkmıştı annesi sürekli beni arıyodu ikna et işe geri girsin diye..onlar ailesi eğer onlar bile yapamıyosa ben napabilirim neden hep beni araya sokuyorlar

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ailesine karşı da artık biraz katılaşmanın vakti geldi.

Düşün yani bu çocugun da zaman zaman ailesine karşı zıt kaldığı noktalar olabilir. Ailesi öyle dedi diye sürekli onların yap dediğini yaparsan ailesine karşı olan tutumu sana da yansır ;) Onu geçtim bu kadar rahatlık olmasın :)

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ailesi seni aileden biri olarak görmüş daha ne istiyosn

0|0
    0|0
  • 1 veya 2 kere olsa tamamda 2 seneden beri diyorsun. Bence kibarca uyarmanın zamanı gelmiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne değişik aile

0|0
    0|0
  • kadınlını kullan die bir kaç kez tersle yaDA DEDİKLERİNİ YAPMA DERLERSE UĞRAŞTIM OLMADI Bİ KAÇ KEZ İKNA ETME HATTA DESTEKLE BÖYLECE DERLER KIZDA BİŞİ YAPAMIO BİZİM OLAN DİK BAŞ DER ARAMAZLAR

0|0
    0|0
  • sevgilin bunları biliyor mu?

0|0
    0|0
  • rahatsız olduğunu nazikçe söylemelisin her seferinde aranmaz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...