Cevaplarmısınız beyler lütfen :)

beyler size soruyorum amacınız çapkınlık olunca kızla tanışmaya hemen geliyorsunuz ama iş uzun süredir bakıştığınız kıza gelince neden tanışmaktan uzak duruyorsunuz? hem peki bu durum kıza gerçekten bir şey hissettiğinizi mi gösteriyor... yani benim bakıştığım çapkın demeyelimde etrafında kızlar dolanan biri var ama uzun süredir bakışmamıza rağmen tanışmaya gelmiyor bu hali bana sadece çapkınlık amaçlı bakmadığını mı gösterir çünkü bende oda ne kadar dirensekte gizlesekte birbirimizi kesip duruyoruz bunu engelleyemiyoruz acayip bir elektirik var aramızda adam da tanışmaya gelecek kapasitede var ama adamda tık yok deliricem ya :))

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza değer veriyorsa yani ciddi ilişki düşünüyorsa yavaş davranır tabii ki

1|0
    0|0
    • ben artık tanıma aşamasına geçmesini istiyorum ne merak ediyosa bana sorsun gizlemeden saklamadan dürüstçe konuşalım samimi olsun yeterki gerisi gelir diye düşünüyorum ama beyefendi fazla yavaş

• neyse dediğin doğru biz daha böyle çok bekleriz

• Feysbuktan ekle ben seni seviyorum benimle çıkar mısın? De :P Neyse sana kolay gelsin :D En İyi cevap olmalıydı :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Çapkınlık yapan erkeğinki geçici bir hevestir kaybetme korkusu olmadığı için aceleci davranır ama uzun uzun baktığı bir insan varsa ondan hoşlanıyordur değer veriyordur bu nedenle kendinde cesaret bulamayabilir ya da aceleci davranıp işleri batırmak istemez uygun anı bekler veya karşısındakinin kendisine bir adım atmasını

1|1
    0|0
  • ya red eder korkusu vardır bnce ama bnde öyle bsy yok hıc utanmıyorum :( yuzsuzun tekıyım hosladım bı kıza dırek söylerım ya olur ya olmaz deılmı asfsdfsdf

1|0
    0|0
  • söylediğin kişi çapkınlıkta ilk aşamada konuşma kısmını henüz beceremediği için uygulamktan korkuyor ama bakma olayını iyi kavramış anlaşılan :)

0|0
    0|0
  • berkayçimen doğrusunu yazmış ya eğlenileceksin ki gelirdi o zaman bu bakımdan hadi yine iyisin :)

0|0
    0|0
  • Çapkınlığa testesteron ile, hoşlandığına kalbi ile gider bir erkek

0|2
    3|3
  • Gerçekten seviyorsa biraz zor gelir o :D Cesaret vermen ona ilgi duyduğunu öğrenmesi lazım yoksa ters tepebiliyor sana olan ilgisi bakışacağına git konuş hobilerini sor

0|0
    0|0
    • aslında böyle kıvranması biraz hoşuma gidiyo kıymet bilsin :)

• Duygusal biriyse ilerde bunun hesabını sorar senden dikkatli ol :D Bazı erkekler disco gibi görünür ama içleri volkan gibidir anlayamazsın.

• ilerisi olursa büyük bir zevkle hesaplaşırız onunla :)

• haklısın bacım bütün erkekler sapıkdır

0|1
    0|0
  • Ya jayir der mi korkusu oluyo o zaman

0|0
    0|0
  • erkekler çapkınlık yaparken korkmazlar rahat davranırlar bu nedenle ancak iş sevdikleri birine gelince korkarlar red edilmekten yavaş davranırlar niyetlerini belli etmemeye çalışırlar öyle uzaktan uzaktan hiç konuşmadan :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...