Ömrünüzü Gençliğinizi Nasıl Geçirdiniz ?

Hayırlı günler

Ömrünüzü gençliğinizi nasıl geçirdiniz harap heba ettiniz *?

Şu hayat da faydalı kalıcı bir çivi çaka bildiniz mi ?

Ne kadar yaşamak istediğiniz için çalışıp yaşıyorsunuz ?

Siyaset,Din,vs gibi çatışmalar tartışmalardan kaç kişi sıkıldı

Neler yapacaksınız Önünüze baktığınızda ?

Mahşer Gününde sorguya çekileceğinizi inanıyor musunuz ?

link

link

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• allahın verdiği bir hediye belkide.huzursuz mutsuz günüm olmadı .eşime ne kadar teşekkür etsem azdır.çalışmadığım için bir yararım olmadı belki çevreme ama sevilen biri olduğumu biliyorum.

0|1
    0|0
  • 20 yasındayim bir çılgınlık yapıp okulu herşeyi bırakıp kübaya dogru gidesim var ama ne zaaman bakalım :D

0|1
    0|0
  • Ailem icin berbat edilmis onlar tarafindan yasanmis okul okul okul diye diretilmis bir hayat ... maalesef :(

0|1
    0|0
  • Ömrümü uyuyarak geçirdim buna yanıyorum

0|1
    0|0
  • ömrüm çileylen,ızdıraplan geçti.

0|1
    0|0
  • TAHSİL OKUL İŞ

0|1
    0|0
  • Gençliğim çok boş evde oturarak geçti :(

0|1
    0|0
    • Üzülme Allah büyük neden evde geçti

• Sağlık sorunlarım,arkadaş ve sevgili olmayışı yüzünden

• Sağlık tamam ama sevgili için boş ver üzülmeye değmez arkadaş dadesen menfaat dünyası olmuş

Erkekler Ne Diyor 6

• ne bilim be ustad bir baktim yolu yarilamisim nasil gecti bende bilmiyorum valla..

Birde bakicagiz ölücegiz..

Pek tatsiz bir hayatim oldu insallah bundan sonrasi güzel olur

0|1
    0|0
  • Bir organizma olarak kafamıza göre takılıyoruz.

0|1
    0|0
    • vardır illaki bir şeyler

• Direkt kelime odaklısın. Neyse, sormadan akıl verilmesini sevmem.

• akıl vermiyorum psikolog değilim hayatı istediğin gibi yönlendir Ne kadar hesap yaparsan yap tutmuyor her şeyde onu demek istedim

• Harbi helal olsun çok güzel bir soru sormuşsun babasultan

Daha gençligimizin baharındayız ama pek iç açıcı degil sonuç kader üstümüze kumarı erken oynadı acıların kucagına düştük cebelleşiyoz işte

0|1
    0|0
    • hayırlısı olsun kardeşim

• ne oluyor :))

• bak senin kitabını sıkerım amnı dınını sıktıgımın evladı

• Hala 20 yaşında bir gencim gençliğimi değilde çocukluk ve ergenliğimi sorarsanız uyuşturucu,hayatı ve insanları tanımak ve biraz kendimi yıpratmak ile geçti pişman değilim ama son içtğim maddelere keşke tanımasaydım diyorum...şu hayata çivi çakmak değilde beynimin ruhumun hasarlı kale duvarlarına çelikten düşünceler çaktım bu daha iyisiydi bana göre...uzun yıllar yaşamak isterim 70 80 olablir amacım zaten her varoş gibi zengin olmak ama onlar boş işlerin peşinde boş insanlar olacak çünkü düşünemiyorlar...mahşer gününün canı cehenneme bir sorgu çekilecek olursa ben çekerim...:)

0|1
    0|0
    • varoş lafına katılmıyorum her insanın kökü o varoş dediğin yerde çünkü kardeş o sözcüğünü düzelt lütfen aşağılama oluyor

• bende bir varoşum ve ben çok güzel katılıyorum :)

• lise 2 den unv kadar hafta sonları ve tatillerde hep çalıştım unv bitti biter bitmez işe başladım şimdi arkama baktım ben hiç genc olmamışım şimdi yaşım 29 ama sor bakalım genclik nedir diye bilmem

0|1
    0|0
    • bende 13 yaşından beri çalışıyorum sormam

• o degilde 50 yaşıma gelecem bu sefer vucud çokecek bundan sonrada hastalıkla ugraşacaz

• her kişinin hastalığı oluyor sen kendine bakyinede ben sigara kullanmıyorum içki çok az ayda yılda koruman lazım

• Ben dini yaşayan bir aileden geliyorum çocukluğumda çok kuran kurslarına gittim yurtlarda kaldım.Anam babam dedem nene hacı,hocadırlar.Çocukluğum böyle geçti ama hep el üstünde titreyerek hep hayatımı kısıtlıyarak arkadaşlarım istediği vakit dışardayken hep ben evde tıkalı kalır oturur tek başıma sessiz sedasız dalardım velasıl çocuklğm böyle geçti.Gençliğim ise düz liseye başladığımda değişti o çocuktan eser kalmadı.Kız arkadaşlarım oldu nerde akşam orda sabah oldu hayatım karardı sorarsanız kimin suçu hatası diye tabiki benim ama bende şunu derim bu suçun altına yatan sebeb ise ailem.Yazık ettiler bana hep kısıtladılar bir sevdiğim vardı onunla çok uzun zaman geçirdik oda benim gibi büyümüştü onuda benden aldılar uzaklara götürdüler nasıl başardıysalar.Şimdiyse olsun boşver önüne bak evlenme çağın yaklaştı dediler.Hiç birşey anlamadım hep gözlerim yaşardı önümü göremedim :(((((

0|1
    0|0
    • üzüldüm kardeşim valla ekle dertleşelim bunun değişini bende yaşadım hemen hemen bazı şeyler aynı

• İstanbuldayım ben yakın olsaydın laflardık aslında

• sağlık olsun.

Yükleniyor...