Internetim gelip gidiyor niiçin

ttent internet kullanıyorum nedense bugun film izlerken aralarda donma oluşuyor bunun nedenini bilen var mıttneti aradım sadece arıza kaydı oluşturdular

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Filmin niteliğide önemli tabi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bundan sonra hep öyle olcak çünkü sisteme kayıdın tutuluyor haliyle bu interneti yavaşlatıcak hatta google girmek baya kascak yakın zamanda. Ki kasmaya başladıda zaten ayrıca faturalarda artcak bir nebze çünkü o ürünlerin masraflarını bize ödettiriyorlar

0|0
    0|0
  • Bende uzun süredir var bu kopmalar. Arıza kaydı oluşturduktan sonra yine size dönüş yapacaklardır. Ama işin kolayına kaçıp hızı düşürüyorlar. Hızı düşrürlerse açıp iyice sövün ttnete.

0|0
    0|0
    • zaten öyle birşey olursa direk tüketici haklarına başvururum artı btk yazarım

• Evet şikayet edin o zaman işler değişiyor. Malesef alt yapıları çok kötü. Böyle sorunları olanların çoğuna yaptıkları muamele bu. Birçok kişi de farkına bile varmıyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• internetide kapatır dfldsgdf İnternet hızınla alakalıdır ya da komşularla birleşik kullanıyorsan yavaştır

0|0
    0|0
    • tek başıma ben kullanıyorum vede sınırsız zaten şuu taahhütüm bitsin direk kapatacagım smile geçicem ne gıcık bir firma

• internet hızın düşmüş olabilir bu aralar bendede o sorun var

0|0
    0|0
  • İnternet hızıyla ilgili olabilir

0|0
    0|0
  • aynen googleye giriyorum 5 dakikada anca açılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...