Bazılarının kilo sorunsalı ve bakış açısı

Bazı kadınlar zayıf olduğunda biraz kilo almak isterler biraz kilolu olduklarında ise zayıflamak isterler ben hayatım da hiç kilosundan memnun kalan görmedim. Kişi memnun kalsa da çevresi mutlaka ya çok zayıf olduğunu ya da biraz kilosu olduğunu söyler. Tabi çok şişman insanların bende zayıflamasını öneririm bu normal kilosundan 5 fazla olanlar için geçerli. 5kilo fazlan var zayıfla derler zayıflar 5 kilo daha almalısın derler bu nasıl bir ironi siz çözebildiniz mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• hayır 5 almam lazımmış güya :D aynıyım insanların dediklerini takan biri değilim. zayıfsam sizene ya der geçerim

1|0
    0|0
    • Öyle diyenleri yanında göbeğin açık kıyafet giy kudursunlar dümdüz göbeğe

• Tombul değildim ama bu yolda hızlı adımlarla ilerliyordum :D Vücudum zayıfladı fakat yanaklarım hala tombik yüzü bende tombul seviyorum çıkıntılı elmacık kemikleri ve biraz yanak olmalı çok ince yüz sevmiyorum bana da yakışmıyor zaten gülşen suratlı oluyorum mesela ne zaman kuaföre kaşlarımı şekillendirmeye gitsem "kavisli alalım yüzünü ince gösterir diyorlar" ama yüzzüm çok zayıf olsa oval alalım diyecekler çok garip yaa

• :D onu bırak gülşen gibi dedın koptum kadın tığ gibi kaldı ben okadarda değilim gene balık etlimsi zayıfa giriyom biraz :D

Erkekler Ne Diyor 3

• çözdüm çözmekle kalmadım biraz sote yaptım sonra ekmek banıp yedim.ama acaba ızgara yapıp ekmek arasımı yeseydim sorunsalına takıldı kafam...

0|0
    0|0
    • En güzelini yapmışsın

• o tanrımisafiri ben olayım bir tabak değil 2 tabak ayır

• gel tencereyi ayırayım.olmadı yeniden yaparız.yemesi ayrı zevk pişirmesi ayrı...mutfağa su içmeye gidip dolma pişirdiğimi bilirim

• Kimsenin dili rahat durmuyor ki en ufak kusurda eleştiriyorlar. insanımızda mükemmelliyetçi olduğundan rahatsız oluyor

0|0
    0|0
  • Ben kilolarimla kendimle barışığım hiç sorun değil ama hedefim 110kg düşmek :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Insanlarin ne istediklerini bilmemeleri,cabuk sıkılmaları.

Moda denen sacmalik...vs.

Bunlardandir büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • Ben memnunum valla

0|1
    0|0
  • Milletin aklı başında değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...