En yakın arkadaşımın sevgilisine aşık oldum :(

benim en yakın dostum gördüğüm bir arkadaşım var.

Onun sevgilisi o kadar karizmatikki anlatamam ama en yakın arkadaşıma ihanet etmişde oluyorum bilmiyorum içimden bir yakınlık geliyor ona karşı. onunla bugün konuştuk konuşurken yüzüne bakamıyorum zor baktım arkadaşım anlamasın falan dedim içimden. ama ben napıcam arkadaşıma ihanet edemem ondan vazgeçtiricek bir şeyler söyleyin bana arkadaşlar :((((( acayip mutsuzum şuan. arkadaşım bile ona yakınlaşma falan diyor bende ne yakınlaşcam falan diyorum bilemiyorum yaaaaaa of

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Uzak dur bence, öyle şey mi olur duygularına hakim ol görme oglani bir araya gelmemeye calis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ona yakınlaşma diyorsa anlamış bence

1|1
    0|0
  • burda ne kadar yapma desek senin daha çok yapasın gelcek ama eğer öyle bişey yaparsan bir erkek uğruna arkadaşından olabilirsin kendi değerini kendin düşürürsün değmez

1|0
    0|0
    • bencede ama onu nasıl unutucam neler yapmam gerekiyor

• bilemiyorum kızlar bir erkeği nasıl unutur erkek olsan bişeyler derdim de bunu kızlara sorsan daha iyi olur bu konuda yardımcı olamıcam

• sevgili arkadaşım bence bir an önce , bu sevdadan vazgeçmelisin ,çevrene bak lütfen senin hoşlanabileceğin ya da senden hoşalanıp açılamayan öyle birileri vardırki ,anlayamazsın

0|0
    0|0
    • saçımı at kuyruğu yapınca tipim tipten çıkıyor saçımı dökünce çevremdekilerde beni tanıyamıyor. o çocuğa saçımı dökmüş halimi göstermemem lazım kesinlikle!

• sac değilde kendini gstermemen lazım bnce goruşme biz ahmet onlar buluşunca uzklasıver hani

• Arkadaşına ihanet etmeyeceksin tabi ki de hem şuda bir gerçek ki birinin kalbini kırmak 70 Kere kabeyi yakmaktan daha büyük günahtır.

Yapacakların şunlar bir süre sevgilisiyle görüşme görme yani konuşma veya arkadaşınla bir süre görüşme bilmiyorum sıkıntı iş :/ Ama arkadaşına o kazığı atarsan daha büyük kazık ilerde sana girer

1|0
    0|0
    • işte bir zamanlar o'da bir kazık atmıştı bana ilk sevgilimi elimden almıştı hemde ilk ya ilk yani ilk

• hmm bilmiyorum ozaman kafana göre takıl o sana kazık attıysa seninde hakkın var ama arkadaşlığınız kötüye gidebilir ya merhametli ol ya da ödeş

• neyse büyüklük bende kalsın boşver

ben onun yaptığını yapmıyayım

• Arkadaşımın sevgilisi diyorsun. Bunu nasıl atamıyorsun ki kafandan. Dostun o senin dostun. Aynısı sana yapılsa canın ne kadar yanardı düşün. Bu yüzden kafandan at bu düşünceleri atamıyorsan da mesafe koy arana çocukla...

0|0
    0|0
  • Ulam bizde erkegiz diye dolaniyoz ortalikta. Adamlara bah la memleketi karistiriyo

0|0
    0|0
    • adam diyilim kbenk adınım kadınnnnn

• Aşk gelip geçici dostluklar kalıcıdır satma arkadaşını bir anlık heves için üzülürsün sonra :)

1|0
    0|0
    • bencede ama o kişiyi ben nasıl kendimden uzak tutup unutucam?

• Rica ederim intikam meselesi yapma bunu o bana yapmıştı bende ona yapabilirim gibisinden düşünme başkasını bul adam mı yok sana

• ya bulamıyorum ya

• boşver karizmatik değildir sen öyle hissetmisindir

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum kız ne hissettiyse "daha şimdiden yok ona yakınlaşma ona kendini beğendirtme sakın" diyor.

• Her ikisi ile'de bir süreliğini görüşmeyi kesmelisin. Onun sana karşı ilgisi olduğunu bilsen bile arkadaşına ihanet eden sen olursun. Kendine kılıf bulmaya çalışma lütfen. Zor ama dayanmalısın.

0|0
    0|0
    • evet en zor süreçlerden birindeyim en yakın arkadaşımdan uzak duramam zaten şüpheleniyor her günde sevgilisini bana gösteriyor

• Karaktersizzz hainnn bir bok olmaz senden ötenazi hakkını iste sen

0|0
    0|0
    • sen bu lafları bana söyle söyle hayatımda 2 sevgilim oldu diyorum. ilk sevgilimi o yakın arkadaşım çaldı. ama seneler geçti yinede özür dileyip duruyor. ama içinden gelen duygu bu napayım ben eminim arkadaşımda benim düşündüklerimi düşünürdü.

• dünyada başka erkek kalmadı ya git sende ona yaz tuhafsın yani

0|0
    0|0
    • ya yazcamda bizim okulun erkekleri çok iğrenç bir o iyiydi başka bulamıyorum zaten 3 sene hiç erkek arkadaşım olmadı. hayatımda 2 sevgilim oldu. ilk sevgilimi o yakın arkadaşım çalmıştı. ama şimdi pişmanlık duyuyor hala kendikni affettirmek cabasında. eskiden o benimkini çaldı şimdide ben ona :(

• Aşk ? O kadar basit mi le bu?

0|0
    0|0
    • Alın işte erkeklere abaza diyen kadınlar bide

• ıyyy abazalara gıcık kapıyorum bir gün elimde çanya ve topuklu ayakkabıyla minibüste kimse elimden alamamıştı adamı :))

• Sende ölesin galiba korktumm... :-$

• Allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • Onun da Sana karşı Hissettiklerini Biliyorsan iş kolay ;)

0|0
    0|0
    • pek bilemiyorum ama hissediyorda olabilir

• en yakın arkimi kalbinden vurucak kadar

evet evet o bana yaptı evet yaptı eskiden ilk sevgilimi elimden aldı o günden sonra 3-5 sene sevgilim olmadı ve hala yok kimseyide beğenemiyorum kiminde tip var tip oluncada ahlak bozukluğu oluşuyor ya tip olmayıncada kendimi sönük hissediyorum

• yanlış şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • Baska biriyle cik sende allah allah oyle sey mi olur lan

0|0
    0|0
    • ya hayatımda sadece 2 sevgilim oldu. ilk sevgilimi o yakın arkadaşım çalmıştı ama hala seneler geçmesine rağmen kendini affettirmek istiyor.

Biliyorum şuan senin aklından bu kız demekki çirkinki sadece 2 sevgilisi olmuş diyosundur.

Aslına bakarsan hiçte çirkin bulmuyorum kendimi çevremdekiler diyor bunu.

benim bir fotom var o fotoma kardeşim bile bana gelmiş "bu kim" diyor. "benim o" dedim :D

• Iyi sikinti nerde

• bekle bir süre

ilişkisi biterse duygunu açıklarsın

0|0
    0|0
    • hııı o o zaman eski sevgilime bakıyor der

• kızım senın ruhun o*..ver gıtsın

zaten sımdı vermesen baska bı gun vereceksın

hıc vıcdan yapma buralarda..bole seyler yazıp olmayan seyı rahatlatmaya calısma

0|0
    1|0
    • hayır gizli kişi öyle bir şey yapmıyacağım...! anladın mı?

• gerçekten fikir değiştirdim ve bu fikirde kalacağım o bana aynısını yaptı ama boşver ben yapmıyayım

• ooo bı dakıkaa olay degıstı... kım sana ne yaptı bı anlatsana

• Tek kelimeyle Ayıp

0|0
    0|0
    • ya napıcam ben yardımcı olmucaksan yazma gizli kardeş

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni saçını başını yolarım

1|2
    1|0
  • bi insanin niyetti duygularina girer senin niyettin iyi olsaydi o adama karsi enistte hesabi bakardin buduruma düsmezdin

0|0
    0|0
    • ya 3 sene sevgilim olmadı şimdide ola ola ona oldum :(

• lanet olsun yaa.! benim sevgilimede böyle bir arkadaşım aşık olmuştu. bizi ayırmaya falan çalıştı.. baya bir beddua ettim kıza. ama iyiki ayrılmadık.. eğer arkadaşın öğrenirse çok fazla beddua alırsın... sevgili, yakışıklı erkek her zaman bulunur ama bir dost bir arkadaş her zaman bbulunmaz. git kendine o adamdan daha yakışıklı karizmatik birini bul bence. sanırım sen adamın karizmatikliğine yanmışın.. çivi çiviyi söker.

0|0
    0|0
  • dostum deme bari abes kaçıyor.

0|0
    0|0
  • işte sırf böyle insanlar var diye ne kadar güvensemde sevgilimi hiç bir arkadaşımla tanıştırmıyorum...ama sorsak bönüm içün güvön çok onemlö der laf kalabalığı edersin..ne diyeyim allah ıslah etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...