Kızlar bu sorum size.. 25 yasındasınız güzel giden bir hayatınız var ailenizle aranız iyi

işiniz gücünüz var. fakat kısa süren bir evlilik geçti basınızdan. sizin bir suçunuz olmadı ama siz hep düzeltmek için çaba sarfettiniz sonunda bitirmek zorunda kaldınız. ayrıldınız. sizce bundan sonra hayatınızda bir değişiklik olur mu? olumsuzluklar yasar mısınız genç yasta basınızdan kotu bir evlilik gecti diye? eskisi gibi devam edebilir misiniz hayatınıza?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Niye etmiyeceksinki onu anlamadım

1|0
    0|0
    • bilmiyorum

korkutuyor bu durum beni

evliliğim cok kısa surdu 4 -5 ay kadar

sevilen bir insanım cevremde insanların bana yaklasımı degişir mi

kafasında soru işareti olur mu ne oldu da boyle oldu diye

bakış açıları değişir mi

sebeplerini kimseye anlatmak istemiyorum karşı tarafı kotulemek istemiyorum

anlasamadık ayrıldık diycem sadece

bir de su anda duyulmadı tam olarak

belli bir süre saklasam mı diyorum

sonra da ne gerek var soyle diyorum

kafam karışık yani anlıcagın

• sağolasın

inş her şey bu kadar kolay olur

• Bundanda kolay olacak merak etme ne sıkıntılar yaşıyoruz bir bilsen seninki çocuk oyuncağı hatta senin tek ihitiyacın olan kısa vadede yeni bir erkek arkadaş gerisi akar gider zaten

Erkekler Ne Diyor 3

• devam edersiniz ssonucta dunyanin sonu degilki bu olmadiysa olmaz bosanir hayatina devam edersin. yani hic birsey denemeden bosansaydin belki pismanliklarin olurdu..

Ve herkese özel hayatini anlatma sana tavsiyem cunku hala bazi hemcinslerim bosanmis bayana baska bir gözle bakiyorlar beyinleri hala yeterince calismiyor..

gayet güzel olur..

1|0
    0|0
  • devam edersin etmek zorundasın

1|0
    0|0
  • edersin neden edemiyesin ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer başını arkaya çevirip durmazsan, önüne bakarak yürürsen, kendini sürekli yeniler ve ümitli olursan, ideallerin olursa, toplumun baskılarına ve önyargılarına karşı direnebilirsen eskisinden daha güzel bir biçimde devam edebilirsin elbette.

1|0
    0|0
  • eğer işim gücüm hayatımı idame ettirecek kadar param varsa kimseye muhtaç değilsem

hayatıma gayette güzel devam edebilirim hayatını zorlaştıran kimseleri her kim olursa olsun hayatında tutma

1|0
    0|0

• Hepimiz zaten kötü tecrübeler yaşıyoruz

seninkinin farkı evlilik olması yani diğer ilişkilerde nasıl etkilemiyorsa bu da etkilemez acısı geçince her şey devam eder

1|0
    0|0
Yükleniyor...