Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri..

Sizce turu kimler geçer?

Barcelona - Altetico Madrid

Real Madrid - Borussia Dortmund

Paris Saint Germain - Chelsea

Manchester United - Bayern Münih

Bence;

Barca-Real-Chelsea-Bayern yarı final oynar..

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Barcelona zorlanır geçer

Real madrid geçen senenin intikamını alır

PSG çekişmeli maçların sonunda geçer

B.Münih kolay geçer

0|1
    0|0
  • barça (keşke atletico olsa. nefret ediyorum barcelonadan) real , bayern, paris saint (aslında favori chelsea ama bizi elediklerinden beri antipatim oluştu. tamam adamlar işlerini yaptılar . real de bizi elemişti ama hala real e aşığım :D)

0|2
    0|0
  • PSG zor rakip bence Chelsea için ama PSG bence Chelsea kadar iyi oynamıyor İbra tehdit edici biri o kadar Manchester kesin elenir,Borussia Dortmund'da aynı şekilde ve Barca-Atletico Madrid fena kapışır bence

0|0
    0|0
  • mavilerim psgyi de eleyecek <3

0|1
    0|0
    • ibra kadabra affetmez!

• herkes psg cikar demis zamaninda barcaya da elenir denmisti onlari da eleyip bayerni finalde elemisti.. neyse herkes psg cikar demeye devam etsin

• Barca direk gecer.

Real buyuk ihtimal gecer.

PSG gecer.

Munih gecer.

0|0
    0|0
  • Barca-real-psg-bayern.

0|1
    0|0
  • Real ve Bayern kesin alır diğerlerinde de Barça ve PSG alır gibi sanki

0|0
    0|0
  • ManU sıçtı o kesin. Finali bayernle psg diyorum.

0|0
    0|0
  • barcelona

real madrid

chelsea

bayern

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Real Madrid bu sene dortmund'u dağıtacak. Geçen seneden çok daha güçlü bir kadrosu var ve ilk maçı ramos'un bölgesinde pepe'yi koyan mou yüzünden maçı kaybettik pepe yenilen 3 golde de hatalıydı. 2 maçta ise benzema'yı ilk 11 oynatmayan mou gene asrın hatasını yaptı 1 golle kaçırdık dortmund'u ecel terleri döktü dortmund tek kale oynamıştık 2.maçı ama süre yetmedi 5 dakika daha olsaydı 3.gol kaçınılmazdı.

Bunların dışında dortmudn kadrosu iyice dağıldı defans dökülüyor, kalecilerin performansı düşük bu aralar + lewa kart cezalısı golcüleri yok. Bunun dışında Real Madrid geçen senenin intikamını almak için çok iyi hazırlanacaktır bu maça fark olacağından eminim. Ronaldo 2 maçta en az 3-4 gol atar.

Atletico ve barcelona

barcelona ligde dökülüyo ama şampiyonlar liginde biraz daha iyi oynuyor. barcelona favori gözüküyor ama futbol bu ve atletico'da oldukça güçlü bir takım. Özellikle evinde. Atletico'nun 2 seçeneği var ya ligde 1-2 maçı yedek ağırlıklı çıkarak şampiyonlar ligini düşünecek ya da yetersiz kadrosu ile zorlu bir 2 kulvarda yarış vermeye çalışacak. barcelona çok itici geliyor bana atletico'nun geçmesinden yana gönlüm.

Psg ve Chelsea

Bence bu maçta favori chelsea ama psg'de çok teknik oynayan bir ekip + ibra'yı markaja almak çok zor 1 e 1 de. muhtemelen mou 2 oyuncusunu cahill ve terry'i ibraya markaja aldıracaktır. Bunun dışında tehlikeli isimleri matuidi, defansı çok iyi değil psg'nin tek silva var iyi olan. Chelsea'nin geçeceğini düşünüyorum.

Bayern ve Manu

Bayernde oldukça itici bir takımdır almanları hiç sevmem zaten, manu bu sezon dökülüyor rvp sakat muhtemelen yerine welbeck oynayacak. Ama şunu unutmayalım bayern yedek ağırlıklı arsenalde bile oldukça zorlandı. Belki manu bir süpriz yapabilir ve yapmasını da ümit ediyorum.

Çıkmasını istediğim takımlar

Real Madrid

Atletico

Chelsea

Manu

Favoriler

Real Madrid

barcelona

Chelsea

bayern

0|0
    0|0
  • Barca real chelsea Münih turu gecerler

0|0
    0|0
  • atletico madride yazik oldu diye dusunuyorum ben..

dortmund gecen yil madridi eledi yine yapabilir.

Psg eleyecektir chelsea i

united eski united degil munih alir

Finalde munih barcelona ya da psg munih olur sanki

0|0
    0|0
  • atletico Madrid barca yı eleyecek yazın bir kenara.

diğerlerinin sonuçları belli. real paris bayern..

0|0
    0|0
  • PSG'nin final oynamasından yanayım. İspanyol takımlarına bu sene yine şampiyonluğu alamayacak gibi.

İbra sempatizanı olacak PSG favorim.

0|0
    0|0
  • Söleiklerine katılıyorum favori onlar :)

0|0
    0|0
  • Oradan Manu nun eleneceğini kesin biliyorumda diğerlerinde her şey olabilir, realin geçen senenin intikam-rövanş maçı olacak.

0|0
    0|0
  • Real-PSG-Bayern 4. yü bilemem ama barca önde arap sermayı rus sermayini gecer gibi geliyo

0|0
    0|0
  • paris i küçümseme. dağıtır o chelsea yi bence. gerisi doğru tahmin zaten :)

Barca

Real

Bayern

Paris

yarıfinadeler

0|0
    0|0
  • Atletico madrid

borussıa dortmund

paris saint germain

bayern munchen

Bu takımların yarı finale çıkacağına inanıyorum diğerleri tırt atletico şüpheli olabilir ama reali dortmund yine dağıtır bence

0|0
    0|0
    • Geçen sene pepe'nin hatalarından dolayı 3 gol yedik. Mou kendi bölgesi olan ramos'u oraya almak yerine pepeyi koydu pepede çok kaçırdı lewa'yı ve golleride yedik. Ayrıca Real Madrid geçen senekinden çok daha güçlü. Dortmundu bu sene yenecekelr geçen senenin intikamı olarak dortmund şansa kazandı geçen sene ama bu sene öyle olmaz + lewa ilk maçtada yok gol sorunu yaşayacaklar + defansı dökülüyor Ronaldo 2 maçta en az 3 golü rahat atar.

• eşleşmeler cok güzel

0|0
    0|0
  • Manchester united,bence babalara geldi rezil olacaklar,zatn 1999 finali dışında(o maçtada ezmişti münih) cl eşleşmelerinde hep münih manuyu elemiş.

0|0
    0|0
    • Bayern hayranı da geldi :D

• bence willianda süper,ne olursa olsun forvet eksikleri var mou bile diyor.zaten forvetleri olsaydı saglam premier ligi alırlardı rahat.

• Taş gibi defansları var zaten ben de o yüzden Mou diyorum, adam dfefansı biliyor..Bakalım neler olacak.

• barcelona athletici geçer real borussia yı chelsea parisi bayern manchesterı ve final i şimdiden söyleyim real madrid - bayern munih ... şamp real .büyük ihtimal ...

0|0
    0|0
  • inş 5 yer chelsea

0|0
    0|0
  • borussia dortmund

paris saint germain

bayern munich

Barça ile Atletico maçı çok enteresan sonuçlana bilir barça farkta atabilir elenede bilir...

0|0
    0|0
  • real, psg, bayern banko

Atletico %55 turu atlarlar

0|0
    0|0
  • barcelona atletico madrid maçı belli olmaz real madrid geçer chelsea geçet manchester.münih maçınada yorum yapmıcam.

0|0
    0|0
  • a.madrid barcelonayı yener gibi.

Madrid parçalıyacak kesin :)

Chealsea ibonun karşısında ne yapacak bilinmez :D

Ama robbenli münih unitedi ağlatır :)))

0|0
    0|0
  • #Bir kere Barça ve Psg maçları biraz tehlikeli ama diğerleri Real ve Bayern'in

0|0
    0|0
  • barca-dortmund-chelsea-bayern münih

0|0
    0|0
  • bencede onlar yarı final oynar finalde bayern münih barcelona olur

0|0
    0|0
  • final bayern real olur olursa iyide olur adam gibi maç izleriz :)

0|0
    0|0
  • chelsea haric mutabıkız

0|0
    0|0
  • doğru tahmin ama paris de çıkabilir

0|0
    0|0
  • Marioo Mandzıkic li BAyern rekor kıracak .

0|0
    0|0
  • yine bayern kazanır bence

0|0
    0|0
  • profil resmiyle birlikte uyum sağlamis sampiyonlar ligi eslesmeleri sakjdhsakjd

0|0
    0|0
  • Zaten senin dediklerin çıkmazsa süpriz olur bence de

0|0
    0|0
  • barça-real-bayern-paris bence...

0|0
    0|0
  • barcelona real madrid psg bayern turlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam