Abdullah Gül'ün Twitter'ın kapanması hususunda Başbakanı eleştirmesiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

link Sizce durum nedir? çıkarları mı çatıştı acaba?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• zaten başbakan interneti yasaklasa bile ona oy verecekler var bugün arkadaşım diyorki ne yaparsa yapsın ben onu çok seviyorum iyi sevin yakında hedefi tutturup tam hedefe s*çacak

3|4
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• başbakanı yasaklar Cumhurbaşkanı onaylar üstünede tepki verir böyle tutarsız böyle dengesiz bir hükümet bir tane daha görmediniz görmeyeceksiniz iyi izleyin :)

ne şiş yansın ne kebap misali iki tarafada oynuyor.

1|0
    1|0
  • cumhurbaşkanı orda boşa oturuyo bence. bu ülkeyi sadece boşbakan yönetiyor o ne isterse öyle oluyor.

1|1
    1|0
  • dengesiz bu insanlar ya bir öyleler bir böyle. insanın başta güven duyması gerekiyor

0|0
    0|0
  • ne içiyor bunlar? demogoji yapmasın. imzalayan babam mı?

0|0
    1|0
  • başbakan da çok takar ya gülü

0|0
    1|2
  • Valla adam haklı beyler.Bir ses çıkarması bir şey demesi lazımdı.İyi söylemiş.

1|0
    2|0
  • iyi polis kötü polisi oynuyorlar diyollaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu insanlar medeniyet, demokraski ve akıldan uzak kişiler.

cumhurbaşkanı konjektürün akp aleyhine olduğunun farkında ve durumu dengelemeye çalışıyor olabilir mi ? Ya da tayyip sonrası döneme ait şimdiden yatırım yapıyor olamaz mı ?

0|0
    0|0
  • az daha bekleyin bu ülkede ne gariplikler dönecek bakın 25 martta ipler kopacak ve yeni adam ortaya gelecek ne CHP ne MHP iktidar olacak AKP gittiği an Fransa da iltica halinde olan cem uzan ı aklayıp genç partiyi geçirecekler başa ABD CHP nin başa geçmesini istemez hele ki MHP yi hiç istemez koalisyon olsa yine CHP ve MHP koalisyonu olacak oda ABD nin işine gelmez bu durumda en iyi adam cem uzan bakın görün 2015 doğru uzan grubunu aklayıp adamlara şirketleri verecekler cem uzan tekrardan genç partini başına geçecek aklama uğruna başa getirecekler

1|0
    0|2
  • ./.

şu işaret nedir orta parmak göstermek mi yoksa SADsad

2|2
    2|5
  • Oda kendı capında takılıyor

0|2
    0|3
  • hepsi kaçak dövüş sanatından gösterımler

biri çıkarıyor bırı onaylıyor

yasaklar ülkesine hoşgeldiniz...

1|0
    0|0
  • Sayin Cumhurbaskani etkisini icraati ile gosterse Gucunu kullanmiyor.. Cagirsin Sayin Basbakan i makamina gereke yaptirimlari gorsek ... Yok ...

Danisikli dovus gibi ...

Bu isler twitter uzerinden yapmasi da cok ironi degilmi ?

1|0
    0|0
  • son dönemi ağustoda gidicek zaten oda kafasına göre takılıyor ben gelsem o makama ben daha iyi yönetirim ülkeyii

0|0
    0|0
  • Arkadaşım önce soru sorarken isimlerin önünde yer alan makamlarını yazarsan iyi olur en azından Ülkenin Cumhurbaşbakanından bahsediyorsun. Sonra da soru olarak sormaya çalıştığın kelimeleri düzgün yazsan çıkar çatışması ne demek ?

1|0
    1|0
  • hem kendi onaylıyor hem eleştiriyor çok "talihsiz" bir tweet olmuş

1|1
    0|0
  • Yilda bir iki gün cumhurbaskanligi yapiyor

2|0
    1|0
  • kesinlikle haklı.

0|0
    0|0
  • onayladığın yasağı eleştirmekte nasıl bişeydir anlamadım ben