Komik Anılar..! :))))

Ben başlıyım devamını siz getirin :)

İstanbulda yaşıyorum ve 5 yaşındaydım.. Memlekete gezmeye gittik ailecek.. Halamın akıllara zarar müthiş bir bağ evi vardı, evin arkası alabildiğince meyve-sebze bahçeleriydi.. Meyve- Sebze her yere dalıyordum derken 3-5 tane at gördüm koşarak yanlarına gittim.. Amana Allahım birde ne görüyüm :)) koşa koşa eve gidiyorum ve bir yandan da Halaaaaaa Halaaaaaa diye bağırıyorum.. Evde holde bir dünya akraba oturmuş sohbet muhabbet ederken aniden ses kesildi ve herkes dönüp bana baktı, çıt çıkmıyor.. Nefes nefese halama dönüp aynen şunu dedim..

"Hala sizin atın 5 ayağı var" :))))) ortalığı görmeniz lazımdı, herkes yerlere yattı, millet kahkahalara boğuldu :))) bende şaşkın şaşkın bunlar neden gülüyor diyordum o an :))) yıllar sonra anladım nedenini :))))))))

eee sizin var mı böyle komik unutamdığınız hikayeleriniz..? :)))

0|0
82

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde bir gün arkadaşım iş görüşmesine gidecekti onu bırakıyım dedim otobüs minibüs kanter içinde gitmesin diye , iş yerinin önüne geldik bol şans diledim tam indi ki ortalıktan kayboldu bir anda, sağıma soluma bakınırken nereye gitti bu diye meğersem mangalı olmayan çukurun önünde durmuşum adımı atar atmaz hoooppppp çukura :D hiç unutamam yaa ahahah hala gülüyorum :)))))) iyilik edelim dedik olaya bak :D

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• erkekler tuvaletine girmişim farkında değilim neyse ellerimi yıkıyorum içeri bir hastane görevlisi girdii kardeşim sen ne yapıyorsun burada burası bayanlar tuvalaeti lütfen dsarı cık dedim hayır bayan burası erkekler tuvaleti dedi güldü yaaa öyle mi dedim ezik ses tonuyla çıktı gitti adam işini halledemeden bende hızlı adımlarla kaçtım gittim rezil oldum epey.

1|1
    0|0
    • ahaha :))) bende bazen dalgın olduğumda farkında olarak dalıyorum tuvalete ama bir an duraksayıp tekrar dışarı çıkıp kontrol etmişliğim çoktur :)))) çok şükür hiç çanta yemedim kafama :D

• var tabi :D

abim siirtte yaşıyo bizde annemle onun yanına gitmiştik dönüşte de beraber arabayla döneriz dedik. neyse işte dönüşte şanlıurfada bir benzinlikte durduk ben yengemle markette yiyecek bişeyler alırken annemde lavaboya girdi. aradan 1 2 dakika geçti adamın biri geldi o da lavaboların olduğu yere gitti biz yengemle yiyecekleri kasaya verirken adam gelip "ya beyfendi tuvaletten kadın sesi geliyo" dedi bizde adam kadınlar tuvaletine girdi diye gülmeye başladık bir de ben adamın arkasından daha bayan erkek ayıramıyo heralde diye alay ettim. sonra elimi yıkamak için ben gittiğimde annem bayanlar tuvaletinde yoktu annee annee diye bağırdığımda ses başka yerden geldi :) meğerse ben adamla bayanlar tuvaletine girdi diye dalga geçerken annem erkekler tuvaletine girmiş olayı belli etmeden ayrıldık ama yolda bu olaya çok gülmüştük :D

0|1
    0|0
    • ahahah :))) kadın sıkışmış napsın nereye girceğini şaşırmış :)))) bu wc işi çok sakat çok :D de erkekler tuvaletinde annenin niye sesi çıkıyomuş ben onu anlamadım :D

• ne biliyim bişeye sinirlendi kendi kendine konuşuyodu galiba :D

• ahah :)))) olabilir :))

• Olmaz mı hangi birini sayayım:) Küçüktük sanırım 10 11 yaşlarındaydık 2 erkek kardeşim var benden biri 1 öteki 3 yaş küçük biz tutuştuk el ele o zamanlarda akbil yeni çıkmıştı babamın cebinden aldık iş yerine gidicez onu ziyarete..

Eminönünde çalışıyordu bindik otobüse gidiyoruz indik son durakta dedi ki tekneye binelim hani şu 20 kişilik olanlardan belki hala vardır bilmiyorum haliçten gitmek istedik adam bizi almadı küçüğüz diye bizde sinir olduk intikam vakti dedik:D kocaman kaldırım taşı gibi taşları aldık elimize çıktık köprünün üstüne bekliyoruz adamı boş bir alan var teknenin içinde orada poşetler falan vardı bekledik baktık geliyor tam geçerken taşları bıraktık pat pat diye sonra karşıya geçtik bir daha attık onları adam nasıl küfür ediyor nasıl bağırıyor anlatamam:D sonra babam iğne vurduruyordu gene biz 3 kardeş iğneleri aldık kahvehaneye gittik kaşla göz arasında yanan sobaya attık kaçtık pusuya yattık izliyoruz soba gümmm etti millet kendini dışarı atmak için camları kırdı:D

2|1
    0|0
    • anladım haylaz bir abla var karşımda :)))))

• sonra ne olcak çıkardık ki ayakları falan kan revan içinde çorap namına bişey kalmamış aldılar güvenliğin oraya üstünü başını temizledik falan derken öyle girdi iş görüşmesine sonrada aldım evine götürdüm :)) çok kötü bir gündü ama şimdi olayın üstünden onca zaman geçince komik bir durum yani :))) bu arada işede girdi :D

• Anaaaaa bu leen resmne terörize etmisiniz istanbulu siz yaaa.-))))

• cmöxvgjfög harbiden güldüm ha hfgs

0|1
    0|0
  • ahahahahah öldüm şu anda :D:D

0|1
    0|0
  • benim yok hatırlamadım ya da

0|1
    0|0
  • ahahahahahah sabah sabah

0|1
    0|0
  • soruyu görünce aklıma geldi anlatıyım :D

ptt de staj yapıyorum bir memurumuz var biz stajyerler bile gişeye oturup her türlü işlemi yapabilecek duruma gelmişiz adam emekli olacak ama sadece gaz satmayı biliyor safın teki anlayacağınız. bizimde bir temizlikçi ablamız var kadın tam esmer güzeli ilk geldiğim gün bir kız olmama rağmen ben bile etkilendim o kadar güzel bir kadın neyse bizim o abimiz, kadın temizlik için şubeye gider sabahtan akşama kadar bize nerede olduğunu sorar hatta ablamızın yaptığı yemeği yerken ona senin elinden zehir olsa yerim dediğini bile duydum o kadar neyse gişelerin alt kısmında alarm var hani soygun yangın vb. durumlarda oraya basıp yardım çağırmak için bizim bir abimiz bu adama şaka yapmak istedi ve "bak buraya bir kere basarsan polis iki kere basarsan temizlikçi(adını söylemek istemiyorum) gelir dedi. adam ciddi ciddi bir kaç kere alarm düğmesine bastı kapının önüne polisler felan geldi polisler teslim olun diye anons yapmaya başladılar içeri kimseyi sokmadılar dışarıya da kimseyi çıkarmadılar akşama kadar polise laf anlatmaya çalışmıştık olay bitince akşama kadar aralıksız güldük tabi saf abimiz hala durumu anlamamış bize neden güldüğümüzü sorup durmuştu :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu çok iyiymiş :) Rahmetli dedem bende 5 yaşlarındayken kolanya çok öküyodum olum o çeşmeden dolmuyo derdi :) Nese daha sonra eve gelen misafir kolanya dökerken teyze o çeşmeden dolmuyo demişim tabi bzmkiler kızarmış falan :) Ama snnki iyiymiş :)

2|1
    0|0
Yükleniyor...