Terketsem de terkedilsem de üzülen benim

dün bir sinirle ayrıldım ayrılmak istemediğini biliyorum ancak peki dedi. konuştuk sonra biraz düşünmeliyim falan dedi. bugün arkadaşının faceye attığı fotoğrafı gördüm yanında bir kızla, hemde benim gerçekten nefret ettiğim bir kız. 'çok güzel çıkmışsın' yazdım ama bir cevvap vermedi. ayrılmak istemiyodum ama ne yapmalıyım nolur bir akıl verin, bütün hücrelerim acıyo

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• siz bu kadar beyinsizsiniz ya mercimek kadar beyniniz var onuda kendinizi bişey sanarak heba ediyonuz ne b*k yemeye sevdigin adamdan ayrılıyon o zaman cocuk oyuncagımı bu inşallah o nefret ettigin kızla evlenir !

0|0
    1|0
  • ayrılmak istemiyorsun ayrıldın :) ne içiyorsanızda ne yapıyorsanız hayret iyi yapmış size göre oyun sanırım kendine çok güveniyordun bak noldu iyi yapmış valla helal

0|0
    0|0
    • düzgün bişey yazmıycaksan ne diye yorum atıyosun ?

• ama kardeşim gerçeği diyorum yanlış anlama ama.

ne amaçla ayrılmak istiyom diyon e peki sonucuna katlan o zaman ayrılmak ve sevmek bu kadar basitmi onu demek istiyom

Kızlar Ne Diyor 2

• sen teklif ettin o okededi seven erkek heme oke demez

simdi bu erkeklerin ilk issi ayrilir ayrilmaz baska kizlar pesine dümeleri var sonrda gelir ayagina kapanir is iste gecer

0|0
    0|0
  • Canım benim hayatın kanunu bu :) zamanla gecer bosver üzülme

0|0
    0|0
Yükleniyor...