Güneş sizin için ne ifade edıyor

pırıl pırıl güneş tüm sıcaklığı ile sarsın seni... seni ve seni seven herkesi... esen rüzgar sevdiğin şarkıları fısıldasın kulağına ve bu sıcak ilkbahar günü tüm mutsuzlukları ututturup sana mutluluklar ge...

günaydın ey millet uçan kuşlar günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın geceme gündüz katan günaydın...

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Güneş sadece bir gezegen benim için şu sıralar... Doğuyor mu doğmuyor mu farkında bile değilim. Makber biçiminde karanlıktayım.

0|1
    0|0
  • güzel mesajın için öncelikle teşekkürrler :)) günaydınlarrr ...

sabah güneşi güzele vurur derler ..:))))) sabah güneşiyle uyandım.. herkes için güzel bir gün olması dileğiyle ...

0|1
    0|0
  • gunes bana bısı fısıldamıyo :)gunesımı kaybettım gözlerını görmem gerekk dıyorum sadece

0|1
    0|0
  • deniz, kumsal ve sahil :)

0|1
    0|0
  • Somut bir yalan.Gercek olan gece ve belki biraz yildizlar ve ay.

0|1
    0|0
    • çok karamsar

• bır gezegen olmadıgını ınanıyorsun :(

• Bir gezegen olmadigina inanmiyor tabii:) Sende bu kafa oldukça neye inanmadığımı anlayamazsin ki zaten.Güneş orada sembol:)Sonra Türkiye'de felsefe neden yok?:)

• yoğun iş günlerinde hiç sevmiyorum.

0|1
    0|0
  • kararmayı

0|1
    0|0
  • Aydınlık parlaklık

0|1
    0|0
  • Güneş enerjisindeki su kaynıyordur fokur fokur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Günes insana canlilik ve umut veriyor.):

Ancak yinede böle günlerde ofiste calisiyor olmak biraz geriyor adami sanki:)

0|1
    0|0
  • Günaydin, Hafta içi güneş daha mutlu ediyor insani. Haftasonu bir başka... yarin dişarda sevdiğim insanla dişarda kahvalti edip bu güzel havayi değerlendiricez insallah :) Tabi Mart ayi belli olmuyor kar bile yağiyor.

0|1
    0|0
  • bronzlasmak sıcaklık saglık yemek hersey

0|1
    0|0
Yükleniyor...