"Türkiye'nin gururu..." deyince aklınıza kim ya da ne geliyor?

Günaydın arkadaşlar... Soru başlıkta zaten. Benim cevabımsa, basit; Galatasaray. Ya sizinki?

Güncellemeler:
Güne güzel başlamanız dileğiyle link =)
İnsanlara saldırmak, onların görüşünü değiştirmeyeceği gibi; sizin de değerini düşürür... Aynı düşünmek zorunda değil hiç kimse. Tacize maruz kalan arkadaşlardan özür dilerim. İyi günler.

0|0
30|36

En İyi Kız Görüşü

• Başkaları Stalin gibi bir adamı lider olarak görürken bizim Atatürk gibi bir liderimizin olması en basit örneğidir.

0|5
    2|1
    • İkisini kıyaslamak bile ayıp =) Çok doğru, teşekkür ederim =)

Kızlar Ne Diyor 29

Erkekler Ne Diyor 36

• Recep Tayyip Erdoğan <3

6|5
    2|6

• İsmini belki de hiç bilmediğimiz ama bastığımız toprak için kanının son damlasına kadar savaşan ŞEHİTLERİMİZ...

3|3
    0|0
    • Çok güzel söylemişsin... Nur için de uyusunlar, teşekkür ederim =)

• Mustafa Kemal Atatürk. Birisi dünyayı dize getiren dünyanın saygı duydugu hayran kaldıgı ideolojilerini ilkelerini örnek aldığı bir ADAM

diğeri ismi lazım değil tüm dünyanın güldüğü koyun gibi güdülen şakşakcı herifin teki

bu aradaki muazzam uçurumu göremeyen zihniyetlerede acıyorum açıkcasıher şey bu kadar net ve ortayken hala kalkıp savunanlar var :)

1|2
    0|0
    • Eyvallah görüşüne katılıyorum. Bence yerden göğe haklısın... Yalnız kıyaslama yapmıyoruz =) Öyle bir kıyaslamaya girmem bile ;)

• Yani, öyle bir kıyaslamaya teşebbüs etmek bile haksızlık zaten =) Peki o halde, teşekkür ederim paylaştığın için =)

• rica ederim :)

• MUSTAFA KEMAL ATATÜRK biz onla gurur duyuyoruz ama eminim yaşasaydı yüzümüze tükürürdü emanete böylemi sahip çıktınız diye

0|3
    0|0
    • Vallahi çok yerinde bir tespit oldu bence... Teşekkür ederim =)

• Türkiye'nin gururu Galatasaray,

Atatürk'ün gururu kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti.

0|3
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk.

1|3
    0|0
  • Gönüllerin Şampiyonu

****Galatasaray****

1|2
    0|0
    • Değil mi =) Teşekkür ederim ;)

• Bakalım, kısmet =) Teşekkür ederim tekrar, güzel cevabın ve hoş sohbetin için ;)

• evet kısmet :)

rica ederım iyi gunler dılerım arkadaşım

• Baki Mercimek

0|2
    0|0
  • Çok var ama yazayım genede.

Türkiyenin gururu:

Mustafa Kemal Atatürk

Adnan Menderes

Recep Tayyip Erdoğan

geliyor aklıma.

5|3
    7|10
    • Teşekkür ederim =)

• Yuh yuh, yuh kere yuh.

Atatürkle yan yana koyduğu isimlere bak. Utanma arlanma da yok ki...

• Atatürkle diğerlerini kıyaslamadım ben. Elbette en büyük gurur Atatürk ama Adnan Menderes'in Türkiye için yaptıkları unutulmamalı. Aynı şey Erdoğan içinde gerekli. Siz hala montajlara inanmaya devam edin adamın yaptıklarını görmezden gelin.

• Tabikide Galatasaray.

0|1
    0|0
  • Sıblağ'ım futbol dersen tabiki Galatasaray'ımız geliyor ama politikaya bakarsak bir bok aklıma gelmiyor :D

1|1
    0|0
    • =) Valla bir aklına ilk kim ya da ne geliyorsa işte... Belli başlıklar altında sormadım =)

• bu mıllete cumhuriyet tarihi boyunca en büyük hizmeti sunan büyük usta

Recep Tayyip ERDOĞAN

1|4
    3|5
    • Yuh! En büyük hizmet toprakların bile yabancılara satılması mıdır?

3 kuruş için yaptığın bu şerefsizlik için Allah'ın laneti üzerine olsun inşallah!

• meselenın kendı acımdan dınle alakası yok yanlış anlama benım ateist oldugumu buradakı herkes bılır. ben kendımce dogru bıldıgım ınsanın yanındayım. söylediğim hoş olmayan kelime içinde özür dilerim o senın dedigın şerefsiz kelimesinden dolayıydı.

• teşekkür ederim =)

• Bukadar fitneye rağmen bölünmeyen ,birbirine girmeyen sıcak çorbasını komşusuyla paylaşan ,Aleviler ,Sünniler,Kürtler,Türkler,laikler,Anti laikler ,Ermeniler .benim için Türkiyenin gururudurlar.

1|1
    0|1
    • Bize fitne fesat yapıldığı söylenemez aslında. Ama yüzyıllardır biz Çeçenler, Çerkezler de bu ülkede yaşıyoruz. Oraya bizi de eklersen, tam olur ;) Teşekkür ederim =)

• Dostum kusura bakma ,sen zaten büsbütün bizdensin:). lazları ,çerkesleri, çerkesleri ,tatarları arapları,saymadım ,eğer saymaya kalksam vakit yetmez,hatta hatta benim anne arnavut ,onu bile yazmamışım.ikazın için teşekkür ederim:)

• Semih Saygıner geliyor benim aklıma

0|1
    0|0
  • Siyasette Atatürk

Sporda Galatasaray

Adam gibi adam yine Atatürk

Televizyoncu olarak Acunn

0|1
    0|0
  • Herkesten öncd türk bayraği benim görüşüm de atatürkten öncede Mehmet Akif Ersoy ondan önce fatih sultan mehmet dahada sıralarım

0|1
    0|0
  • türkiyenin gururu galatasaray

0|1
    0|0
  • Atatürk

0|1
    0|0
  • arkadaş şimdi bir isim yazıcam dislike edecekler insanlara göre değişir dislikeye ne gerek başkalarının kararlarına saygı duyun arkadaşlar

0|1
    0|0
  • uLtrAşk Bizimkisi Cimbomum..!

0|2
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk

0|2
    0|0
  • chp kemal abi desem güler misin?

0|3
    0|0
    • Gülmem mi :D Teşekkür ederim =)

• Neyiyle gurur duyuyorsun ki anlamadım. CHPnin başına geçtikten sonra akp dosyası açıklamaz oldu. CHP te de Y-CHP der oldular. Neden acep? CHP atatürkün değil, amerikanın chpsi oldu kılıcdaroğluyla bence. O yüzden pek katılmıyorum görüşünüze.

• ZATEN KEMALLE DALGA GEÇİORM KARDEŞ.

• Mustafa kemal tabi

0|3
    0|0
  • Türkiyenin gururu Kazım Karabekir

0|2
    0|0
  • türkiyenin gruru atatürktür

0|2
    0|0
  • Kurukahveci Mehmet Efendi

0|1
    0|0
  • Atatürk gibi bir önderimiz olduğu için ne kadar gurur duysak az

0|1
    0|0
  • aklima ilk Galatasaray geliyor

1|1
    0|0
  • Semih Saygıner

0|1
    0|0
    • =) Teşekkür ederim.

• semih saygınerle ilgili ufak bir not; bilardo da sayı almanın mantığı (3 top oyunundan bahsediyorum) %4 hata ile vuruşu gerçekleştirmektir. semih saygıner % 96 hata ve yaklaşık 2-3 kat arası fazla güçle vurup sayı alabilen dünyadaki gelmiş geçmiş 5 sporcu arasındadır.

• Doğrudur. Hiç alakam olmadığı için bilmiyordum, senden öğrenmiş olduk =)

• Bence Kemal Sunal ile Adile Naşit gazetecilikte de Mehmet Ali Birand bu ünvanı hak ediyorlar

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...