İntihar Olaylarının Hızla Artmasının Sebebini Sizce Nedir ?

Genç Yaşta İntihar Edenlerin Sayısının Artmasını Sebebi Sizce Nedir ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış seçimler, yanlış kişiye karşı hissedilen doğru duygular, sınav problemi gelecek kaygısı vs kafalarda döndükçe bu insanı daha da caresizleştiriyo. batağa saplıyor tutanacak bir dal bulamıyo ve cözümü intihar etmekte arıyor.. halbuki bilmiyorlar ki ölümde bir başlangıc

0|1
    0|0
    • Evet . Ölüm Asıl Hayata Başlangıç .

Kızlar Ne Diyor 6

• nesil manyaklaşıyor. Aşk acısı çekiyor ay ben onsuz ölürüüüüüm diyip intihara ediyolar .. Okul sınav yüzündende oluyo bunlar. Sınavdan düşük alıncada vardır böyle düşünceleri. Bazıları depresyona girer. Kimsem yok çok yalnızım ağlıyorum hep kimse sevmıyor neden yaşıyorum vs vs.. Tamamen kişilik bozukluğu.. Yaşama ters açıdan bakıyolar hep kötü şeyleri görüyolar.. Ya öldün herşeyi geç aileni düşün ya. Çok üzülüyorum insanların intihar etmesine.

1|1
    0|0
    • ++++++++++++++++++++++++++++++++

• Dinden kopuk yaşamakta bence büyük bir etken .

• Aynen öyle . mutluyken şükür etmeyenler mutsuzken allahım al canımı der. sadece mutsuzkenmı akla geliyor .. halimize şükür etmeliyiz..

• Tüketim, kapitalizm, herşeyin maddeleşip maneviyatını yitirmiş oluşu vs vs

0|3
    1|0
  • Depresyooon

0|0
    0|0
  • sınavlar ve aptal sevgilililer.

0|0
    0|0
  • depresyon gunumuz kosullarinda arttigi icin

0|0
    0|0
  • Inancsizlık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• millet peynire taparsa böyle olur :>)

0|0
    0|0
  • insanların boşlukta oluşu ve çok cahil yetişmesidir. cehalet sadece okumakla durmaz onun için dini eğitim de şart...

1|0
    0|0
  • onune cıkan kişiye hemen asık oluyolar sonra ayrıldımıda intahara kalkısıyorlar :D

1|0
    0|0
  • Tek sebebi uyuşturucu garddaş bir yerden sonra hiç birşey mutlu etmiyo insanı yaşama sevinci kalmıyo tat vermiyo hayat hele bide aile ortamında huzur yoksa dirlik yoksa bitmiştir

0|0
    0|0
  • kıyamet alameti :D

1|0
    0|0
  • biri benim canımı sıkıyorsa gider onu öldürürm kendimi niye öldüreyim yahu :DD

0|0
    1|0
Yükleniyor...