Hay twitterınıza bıktırdınız

Bıktık tartışacaksanız bir soruda tartışın 10 dakikada 25 soru sorulurmu bu nedir ya! Daha kaç soru sormayı düşünüyorsunuz ?

4 2 2 2

4 2 2 5 girin dnsi açılır twitterınız

link

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Allahın beygirleri Dinleyin bu adamı Kafamızı şeyettiniz bu gece ya

1|2
    0|1
    • şiii bir ses etme m k asdaasas

• yav çekiniom senden niye bilmiom ama...NAAAPAAAN AYEEEEEN?ohh çocukluk güzelmiş öfff iyi oldu bu:)))+1

• Telekonomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın internet sitesinde yapılan sorgulamada da "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı (TMK 10. maddesi ile görevli)'nin 20.03.2014 tarih ve sayılı kararına istinaden TİB tarafından koruma tedbirinin uygulandığı" ibaresi yer aldı.

sanırım proxy ayarıyla bir bağlantısı yok

0|1
    0|0
    • Hayır dns değiştirip sorunsuz bağlanabilirsin.

• şahsen hala seçimlerden sonra sınırsız erişimin sağlanacağını sanıyorum. zaten pek de kullanmazdım

• O değil de, arkadaşlar Melih Gökçek'ten haber alamıyormuş. Bu haberi duyan Gökçek intihar etmiş olmasın sakın :(

0|2
    1|1
    • Deme be öyle..

• ankara varolalı gökçek var ben 14-15 yaşındaydım,36 olacam hala var...o koltukta ne varsa ben de istiyorum ondan,girsin girmesin meraktan çatladım yav çok zevkli herhalde:D

• Benim de duyduğum kadarıyla melih gökçek de twittera girmiş diyorlardı da tlfndan girip bakmaya erindim.

• Bu ne abi ya peş peşe geliyor aynı sorular bir de, hiç mi okumuyorlar soru açana kadar onlara cevap verebilirler

0|1
    0|1
  • valla bende istesem girerim de şimdi uğraşamam :d telefona hotspot bilmemne programı y,kledim giriliyor :D

0|0
    0|0
  • ya da

8 8 8 8

8 8 4 4

0|1
    0|0
  • Sorulan sorular kaldiriliyor burayada gerekli uyari yapıldı sanırım

0|0
    0|0
    • Ardı arkası gelmiyor ki.. Hala sorarlar

• Sorulari kaldirmadaki tek sebebiniz ayni konudan bir sürü açılması mı

• Bunlar kaldırılmış hali kaldırılmasa 2 sayfa sadece twitter sorusu olurdu,ne kadar saçma değil mi ?

• mübarekler dedim, bir daha diyorum

o adamlar baktılar ilk soru çok cevap almış hemen bizde bir tane açalım olayındalar,

zaten sitede 1 dk 34 sny geçirselerdi o sorulardan en az 3 tanesine rastlarlardı

amaç bilgi almak deyil, azimle kaldırın lütfen

0|0
    0|0
  • Cinayet sebebi

0|1
    0|0
  • Yok illa b.kunu çıkarcaklar 50 kere sorulacak. Beynimizi yemeyin bir ya her dakika aynı soru.

0|0
    0|1
  • Kardeş ben beceremedim ya.(

0|0
    0|0
  • inan bana bu soruyu sen sormasan ben sorcaktım o derece sinirlendim.. ne twittermiş yaaa ://

0|0
    0|0
    • Cool olucam bir isyan çıkarıcam diye herkes ortalığı bir ateşe verme çabasında.Hala kapatıldı diye soru açıyorlar anlamıyorlar,kapatılmadı erişim engellendi dnsle yine giriş yapılıyor.

• boşverr yaa elbet bir ara suscaklar .

• Güzel kardeşim, Twitter emin ol kimsenin umurunda değil. Bu bir haberleşme, iletişim aracının engellenmesi konusu, yani bir nevi insanların haberleşme özgürlüğünün elinden alınması.

• Sakin ol yahu :)) Her şeyde böyle oluyor zaten. Bir konu hakkında en az 50 soru soruluyor sitede, Allah'ın emri o, alıştık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yetkinden biraz veriver hepsiylen ilgileneyim başgaan

0|1
    0|1
  • yada bu dns yi yapabilirsiniz 208-67-222-222

208-67-220-220 iyi eğlenceler arkadaşlar.

0|1
    0|1
  • isyan mod on :)

i;m so seksy

0|1
    0|0
  • :D dur daha 30 Mart secimlerden sonra bir suru acıklamalarda buluncaklar .. cok dusunceliler ..

0|1
    0|0
  • siyasi kısmı hiçmi hiç işime girmez,ben farklı acıdan değerlendiricem,coluk çocuk işiydi,kapatılması iyi oldu,faydaymış ne faydası yaa:) ben gezi parkı olaylarında oradan geçerken twiterdan ne haberler yağıyodu şurda şura yanyo şurda şu oluyo,bizzat içindedim,biyerde bişey olduğu yoktu o abartılanlar kadar,15 yaşında çocukların eline ya da tek beyinli insanlara verirsen öyle twiter falan böyle olur sonu,bence iyi oldu,sosyal medya erkekleri çıksın meydanlarda söylesin ne söyleyeceklerse

0|0
    0|0
    • son cümlem atışmalı olan iki taraf içinde gecerlidir

• Ölen şehitler orda burada eylem yapan vefat eden çocuklarla bir tutuldu,daha ne konuşuyoruz ki.Bir eylemci çocuk için dünyanın 4 bir yanında eylem yapıldı,bir kerede şehitler öldüğü için ya da 18 Mart için yapılmadı.Koyun sürüsü bütün millet meraklılar kışkırmaya ülkeyi bölmeye

• aynen öyle,yazık vallahi,bu ülkenin işi cok zor

• doğru söylüyorsun, seninkiye 26 oldu... :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...