Snerjiderin karısının bikini fotosunu paylaşması

Gslıyım ama karısını baska erkeklere de beğendirmeye calısan bir erkekgin adamlıgını sorgularım yani.Bu futbolcu manken ilişkileri genel olarak boyle ama bu bayagı bir abartmıs bence.Bir tek ben mi boyle düsünüyorum?

Güncellemeler:
GS de sevmedigim tek oyuncu benim gerci kendisi
Sneijder

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• ya arkadaş adamların kültürü yapısı farklı hiç düşündün mü bu onlar için normal olabilir.

aynı şekilde ben avrupalı biriyle konuştuğum zaman Türkiyede erkekler selamlaşırken sarılıyor bizde böyle birşey olmadığı için eşcinsel çağrışım yapıyor ve rahatsız oluyorum demişti.

yani bizde normal o niyetle yapmıyoruz sonuçta

1|0
    0|0
    • Ya tamam da iste seven insanın kültürü mü oluyor?Yani sevmek ic güdüsel olarak sahiplenmektir biraz da yani.

• ya olur mu öyle şey ona bakarsan arabistan iranda çoğu kişi çarşafla dolaşıyor bizde ise çarşaflı sayısı %1 bile değildir o zaman biz de sevmiyoruz.bu kesinlikle yaşadığın yerle alakalı adamların böyle bir kültürleri var nasıl ki onlar bizi sorgulayıp adam mısınız siz şap şup erkek erkeğe selamlaşıyorsunuz diyemezse bizde diyemeyiz.

sonuç ANLAYAMAZSINIZ

Erkekler Ne Diyor 11

• Kivanc tatlitugla çok samimi pozlari vardi ayrıca striptiz yapiyor bu kadim.Sneijder biraz genis

2|0
    0|2
  • Eminim ki o bunu çok güzel bir karım var diyerekten hava atma amaçlı koymuştur ve senin düşündüğün aklının kenarına gelmemiştir.

Bakış açıları değişik yapacak bir şey yok, bence de yanlış tabi

1|0
    1|0
    • Gerizekalı mı bu adam bunu herkes akıl edebilir

• Herkes akıl edemez avrupa geneli biraz geniş bu konularda

• Adamın karısı dediğiniz kız zaten manken değil mi hoca ? Bırakın yayınlasın bikinili resimlerini, çok rahatsız oluyorsanız bakmayın abi, siz hiç tatile gidip bikinili bir kıza bakmıyor musunuz ? Ha yanında eşini, sevgilisini bir sahibi olduğunu fark ediyorsanız çevirin kafanızı. Hala bakıyorsanız o sizin i*neliğiniz değilde, kadının o*lğu mu ?

1|0
    0|0
    • Gösterirse insanlar da bakar ne var bunda?Sen insan degil misin ya da hetero degilsen bakmayabilirsin ama karsıdakinin rızası olunca i*neşik millette mi oluyor

• Biz gerçekten çok iyi bir toplumuz. Yabancılar hep böyle. İnsanda kıskanma duygusu olur bu kadar gevşeklik görmedim ben.Erkek dediğin sahiplenecek kadınını böyle bir şey görmedim

2|0
    0|0
  • ya hollandalı tanıdığım birileri oldu, tatilde bizim gibi düşünme onları çok inannılmaz rahatlar hiç bir türk yapmaz bunu ama onlar farklı işte

1|0
    0|0
  • öyle adamın kanını s*kım

2|0
    1|0
  • Ben olsam boşarım o karıyı :D ama kadın alımlı naparsın

2|0
    1|0
  • Kivanc cakiyo .

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlık görmek isteyen beşiktaşlı oktay ve serdarın durumuna baksın :D

link

2|1
    1|0
    • Bu futolcuların geneli boyle galiba :(

• maalesef öyle kardeş, baksana birbirlerinin eşlerine bile göz dikebiliorlar Allah üstümüzden uzak etsin

• İğrenç ya bunlar da kendini insan zannedip yasıyor falan

• iyide ilk soru sen gerçekten bayanmısın?

çünkü bende böyle bir soru açanın cinsiyetini sorgularım.

Bana kalırsa sen,fanatik fenerli bir ezik erkeksin, ee tabi nasıl bir erkeklikse bu...

2|1
    1|0
    • Yok sevmedigim tek Gs li zaten bu gıcık.Kızım ve boyle erkekler benim midemi bulandırıyor.Fb lilerin tümü ezik zaten

• Gerizekalı ben actım hesabı sen hala gizliden i*nelik yapıyosun

• hahaha,şimdi tam belli ettin fake olduğunu :D

• arkadaşım kendi kültür tarzına göre yargılama

1|0
    1|0
    • Bunun kültürle ne alakası var insan sevdigi bir seyi neden digerleriyle paylasma geregi duyar hele karısını.Kültür degil bu cıkar ilişkisi

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir Gs lı olarak sana katılıyorum.Ona adam denmez.Bunun sadece kültürle de alakası yoktur.Yeterince sevmiyodur bir seyler kanıtlamaya calısan.Dünyanın her yerinde seven kıskanır en azından kendi eliyle malzeme yapmaz

1|0
    0|2
  • yabancılar bizden çok farklı çok rahat yaşıyorlar yadırgamamak lazım

ayrıca bizimkilerinde karıları popçularla tatile çıkıyor demekki futbol camiasında bu normal :)

1|0
    0|0
  • Yabancıların çoğu böyle geniş mezhepli

1|0
    0|0
  • Gsli gizli ne kadar mal ya gidip bjkli haberini gösterince sneijder namuslu oluyor sanki

0|0
    1|2
  • çok topiş gördüm seni ve önceden ayarlayıp ağzına göre cevap veren itoşları :D:D:D

0|1
    2|2
Yükleniyor...