Bir kızın ilki olmak

Evet arkadslar sevgılımi ilk defa dudaktan biri öptü ve oda benim :) Çok mutluyum ister istemez. Butun ılklerını benımle y asadı hemen hemen ama yanlıs anlamayın ilk derken :) Sizce bunun devamını getırmelımıyım oda istiyor ama kararsız kaldım. Sizce bana baglanmısmısıdır. Devamını getirmelimiyim. Onunla gelecek düşünüyorum asla kötü niyet yok.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Hele bir gec otur, soluklan yigenim. :) daha dur bakalim, opusme vs ufak adimlar bunlar. Yasiniz genc anladigim kadariyla, buyuyeceksiniz, hayata bakisiniz degisecek, ayrilacaksiniz belki. Sevgilin boyle bir seyi yasayaip, sonra sen gittiginde ortada kalir miyim diye dusunmesin ? Ya da sen sevgilinle buni yasayip, ileride de bitirmek istersen, bu kizi ortada mi birakmis olurum diye dusunme ? Bu dusunculeri iyice tartin kafanizda. Toplumun buyuk kesimi icin onemli bir konu cunku. Eger bu anlamda kafaniz rahats, birbirinize guveniyorsaniz, yavas yavas gelin o noktaya. Once opusun bolca, dokunun, vucudunuzu taniyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer bir gelecek düşünüyorsan bence yapmamalısın ne kadar severseniz sevin ilerde ne olucağını bilemezsiniz.

0|0
    0|0
  • Ne güzel :( benim ilkimin ilki degildim ben :( umarım sennde ilkin odur cünkü sen ilki oldugun için seviniyosun o ilkin olmadığı için nekdr üzülür :(

0|0
    0|0
  • Ciddiysen yapmazsın arkadaşim ona söylemen gereken ona helalim olmanı istiyorum o yüzden erken demen gerekiyorr

1|0
    0|0
    • Kötü bir niyetim yokki biz zaten ciddi düşünüyoruz çok seviyoruz birbirimizi

• Ama herşeyin sırası vardır

• Sakin onu uzme, ben benim ilkime cok deger vermistim onu gerçekten cok sevdiğim icin buna izin vermiştim. Devamini getir ama hemen degil zamana birak onun tepkilerinede bak

0|0
    0|0
    • Onu heyseyden herkezden cook sevıyorum. Tam evlenmelik sevgılım ya ömrüm o benım :) Onu asla üzmedim üzmicemde ikimizde çok seviyoruz birbirimizi okadar temiz kalpli cocuk ruhlu biriki :)

• acaba sen onun ilki misin? çünkü aynı şeyi bende yaşadım bende ilk defa ciddi düşündüğüm biriyle kısacık öpüştüm. ama o başkalrını da öptü..Bu düşünce üzüyor azcık :(

0|0
    0|0
    • Onun ilki benım degıl :/

• Allah mutlu etsin :)

• Amin.. Teşekkürler :)

• Yapmamalısın bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle bir şeyi yapmamalısın bence kardeşim. Eğer yaparsan onu sana bağlayacak bir bağ kalmaz. Ben bunun onu bana daha da bağlayacağını düşündüğüm için yapmıştım. Ama öyle olmadı. Bir rahatlama ve ferahlama geldi ve sonrası malum. Ben kafama göre takılırım özgür kızım havaları!O bu yükü senin için taşıyor. Ama bir kere o yükü bıraktı mı bir daha almaz sırtına. Hayata daha rahat bakar ve sonun ayrılık olur. Bu hatayı ben yaptım. Sen yapma.

0|0
    0|0
    • İlk adımı hiç bir zaman ben atmam ki zati

• Biliyorum. Ben de atmamıştım o ilk adımı. Tersine o attı. Hatta yemin bile aldım ağzından. Bunu yaptıktan sonra ne olursa olsun eşim olacaksın dedim. Ama olmadı. Bir kadının cinsel isteği erkeğinkinden 8 kat daha fazladır. Ama iradesi de keza öyle. Bu sayede kendilerini toplum içinde gizlerler. Kadınlar cinsellikler doğan canlılar değildir. Cinselliği sonradan öğrenirler.(Sigmund Freud). Eğer aranızda bir giz kalmazsa beraberliğinde onun için ilgi çekici bir şey kalmaz. Bırak merak etsin seni.

• Ne olursa olsun yapma bu aranızdaki bağı bozar sevgi değilde başka şeyler olur artık aranızda. Sevginiz böyle masum kalsın daha güzel

0|0
    0|0
    • İlki oldugum ıcın sızce yeterınce baglanmıs mıdır

• ilk olduğunu nasıl anladın

eğer ilkse genelde bağlanır

ama ilk değilse hala öteki aklındadır!)

0|0
    0|0
Yükleniyor...