Bir erkek unutamadığı bir kadının acısını neden başka bir kadından çıkarmak ister?

Bir erkek unutamadığı bir kadının acısını neden başka bir kadından çıkarmak ister? Amacınız ne kısaca bu konuda?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kişiliktir bu. Kadın erkek ayrımı yoktur.

İlla erkek üzerinden ele alırsak;

-Yine kişilik, karakter bütünlüğünde saklıdır.

Mesela benim canımı çok yakan birisi vardı. Ama ben kalkıp sırf onu unutmak için başkalarının canını yakmaya kalkışmadım.

-HA BUNU İSTEDİM :) Neden istedim, ondan hıncımı alamıyordum, gücüm yetmiyordu, gönlüne dokunamazdım, ama hemcinslerinin gönlüne dokunup canını yakıp egomu tatmin edebilirdim.

Ama yapmadım. Tek fark, buna bir erkek yapmaya karar verir veya vermez :) Bu da irade ve kuvvet meselesidir.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• link

sebebi linkte

sdsdsd :D

dsdsds

1|0
    0|0
  • birincisi, aşağıda da belirtildiği üzere cinsiyet meselesi değil, pekala kadın da ister.

ana sebep yalnız kalmamak. atlatmak kolaylaşıyor kişi yalnız kalmayınca. oturup kendini içkiye mi vursun, 7/24 o kızı/erkeği mi düşünsün vs.

bundan ziyade, motavasyon ve şevkat isteği de olabilir. insan sevgisiz kalınca sahte de olsa, sen bir şey hissetmesende üçüncü kişinin gösterdiği şevkat herkesin hoşuna gider. ilgi meselesi. sev sevme herkesin ilgi hoşuna gider.

1|0
    0|0
    • peki o üçüncü kişiye aşık olma olasılığı nedir?

• unutamadığı kadına ait olan anılarının üzerine yeni anılar inşa ederek onu mazlnin tozlu raflarına kaldırmak için.

1|0
    0|0
    • peki böyle yapılarak unutuluyormu?

• tabi istisnalar hariç

• isitisna derken?

• Bütün kadınları aynı zanneder çünkü..

1|0
    0|0
  • Bir erkek güzel bir kızdan ayrıldıysa ve o kızın tadını tam çıkaramadıysa o kıza benzer kızlar arar başka kızdan çıkarır acısını

1|0
    0|0
    • ama neden?

• iyimiş :D

• bunu cinsiyetle alakası yoktur kişiliğe göre değişir, ama genelde herkes dener yeni birisini bulmaya unutmak için kimi becerir bir başkasının canını yakar kimide beceremez oturur öyle :D

1|0
    0|0
  • KARAKTER

KARAKTER

KARAKTER

MESELESİ

1|0
    0|0
  • bunun cinsiyetle bir ilgisi yok karakter meselesi

1|0
    0|0
  • seni tanıyamadım ?

1|0
    0|0
    • tanımana gerek mi var?

• genelleme yapıyorum çünkü çoğu erkek bunu yapıyor kadınlarda yapıyor ama erkekler kadar çok değil

• emin ol çok var kadınlardan. sorun tamamen genelleme şimdi kalkıp bir erkek hayatını mafeden hafif meşrefli bir kadına kızıp neden tüm kadınlar hafif meşrefli diye sorsa hoşuna gider mi? ne her kadın hafif meşrefli nede her erkek senin dediğin gibi...

• yanlış bir davranış bence

1|0
    0|0
  • aslında cevap soruda gizli unutamaz diğeriyle kafasını dağıtır

1|0
    0|0
  • yaraya tuz basmak ama bazen tuza da tuz gerekiyor

1|0
    0|0
  • Abazanlıktır bu başka açıklaması yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi' kadında bunu yapmak isteyebilir ..

Onun tarafından bırakılan acıyla baş etmek için kullanılan bi' yöntem ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...