Kilo vermem lazım acil 2 aya kadar en az 10 kilo ne yapmam lazım?

Kilo vermem lazım acil 2 aya kadar en az 10 kilo ne yapmam lazım?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• ben bir haftada 5 kilo verdim. sabahları aç karnına ya sıcaksuya limon damlatıp için, ya da bir buçuk çay kaşığı ingiliz karbonatını 1 litre suya tanecik kalmayacak kadar karıştırın.. kahvaltıdan önce bir buçuk bardağa yakın için ama zorlamayın. bu suyu içtikten yarım saat sonra kahvaltı yapın. kahvaltıda kesinlikle su içmeyin. kahvaltıdan yarın saat sonra karbonatlı suya devam edin gün içinde bunu her öğün için tekrarlayın.. gün içinde 3 litre karbonatlı su içmelisiniz. karbonat suyun pH değerini yükseltiyo ve yediklerinizi eritip idrar yoluyla vücuttan dışarı atılmasını sağlıyo. karbonatlı su bahsettiğim ölçülerle yapılınca su suyun kalitelisi oluyo bir anlamda. iyi su oluyo yani. her yemekten yarım saat önce ve sonra bu suya devam edin. günlük tam 1.5 veya 2 saat koşun. yemeğinizi az yiyin herhangi bir diyet uygulamanıza gerek yok. çok az ve sık yiyin yeterli. sadece çayınıza attığınız şekeri bitirirseniz ayda 1.5 kilo veriyosunuz. kilo vermek çok kolay yeterki inanınn...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Diyet ve yürüyüş

1|0
    0|0
  • bir diyetisyene gidebilirsin. iyi bir programla cok rahat verirsin. bol bol yurumelisin.

1|0
    0|0
  • spora gideceksin ve verdikleri programa uyarak sağlıklı kilo vereceksin, aslında bunu sende biliyorsun ama niye soruyorsunuz böyle soruları anlamıyorum, sence şimdi birisi çıkıp "2 ayda her gün iskender yeyip 10 kilo verdim" mi diyecek sanıyorsun

2|0
    0|0
  • sauna ve yüzme ve tabiiki de güzel bir fitness programı ile hem kilo vereceksiiz hem de göbeğinizi eriteceksiniz

2|0
    0|0
  • Hahaha. Çok zor.

1|0
    0|0
    • sağol ya çok güzel moral verdin :D

• 2 ayda 10 kıloyu tavsıye etmem.saglık acısından az bı sure.

1|0
    0|0
  • basit elma sirkes içeceksin her zabah ekmek yemiyeceksin ve 3 öğün soda içeceksin

1|0
    0|0
  • az ye çok spor yap

1|0
    0|0
  • Günde en az 5 öğün yemen lazım sık ve az porsiyonlar ve tabiki spor

1|0
    0|0
  • Ver gitsin.

1|0
    0|0
  • benim de almam lazım ya. ver bana ben alırım kilonu :D

1|0
    0|0
  • duzenli spor yapman ve saglikli diet uygulaman gerekir

1|0
    0|0
  • çok basit hanfendi bir haftada 5 kilo verdiremessem ben yasamam !

1|0
    0|0
  • spor yaparken basarsan maddeleri şişen kaslara kan yetiştirmek için büyür ve çok zararlıdır. Bıraktığında ölüm tehlikesi varmış. Doğal olarak yapanlarda sıkıntı olmaz diye biliyorum. kalp doğal olarak gelişen kaslara yetmek için büyüyebilir. Sıkıntı olmaz diye biliyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben 6 ayda 16 kilo verdim ve tuttum çünkü bilincli zayifladim.

2|0
    0|0
  • spor yapıcaksın

1|0
    0|0
  • Diyetisyene git program versin bir de haftanın 3-4 günü spor yapmalısın

1|0
    0|0
  • AYNEN BNDEDE O SIKINTI VAR VE BACAKLARDA VAR BENDE YARDIM EDİN BANADA

1|0
    0|0
Yükleniyor...