ÖLMEK İSTİYORUM :( çok acıymış hemde

çok seviyorum uğruna ölecek kadar ama bu onu anlamıyor benim için ölen şimdi beni öldürüyor resmen çok acıymış hemde çok son bir ayda davranışları çok değişti resmen ben onu üzecek hiçbirşey yapmadım en son borcum çok sana bir süre yazamıycam dedi ben yine kendisini merak ettim mesaj attım daha sonra demesin kötü günümde yanımda değildin diye ama resmen hergün ölüyorum uyku haram oldu bugunde dedi bir hafta kadar yine yazamıycam resmen dalga geçiyor ne olursa olsun insan sevdiğine bunu yapar mı resmen kahroluyorum belkide beni başından savmak istiyor ama konuyu ayrılığa getirince öyle birşey olmayacak diyor :( anlam veremiyorum çok çaresizim ölmek istiyorum hiç ummadığın insan sana bunları yaşatıyorsa canın çok yanıyor halbuki ne çok seviyorum derdi :( ben ne yapmalıyım ne şimdi gitsem zor günümde bıraktın diyecek kalsamda davranışları içimi acıtıyo facesine giriyo bana cevap yazmıyo ama :( çok zorrrrr çok

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Onun icin deger mi? Kendine ceki duzen ver, bu kadar ezilmeyin elin oglu icin. Lutfen kendine gel, guzelim.

0|0
    0|0
    • off demek kolay ama canm çok acıyor sevdiğim adamın bu kadar değişmesi canımı acıtıyor :( anlam veremiyorum bırakıyorsan adam gibi bırak bu ne ya :(

• mantıklı düşünüyorum işte düşnüyorumda uygulamaya geçiremiyorum

• Yavas yavas basaricaksin insAllah.

Erkekler Ne Diyor 4

• onsuz yaşayamam diyorusn ama hala hayattasın dimi:)))

Sen âsik oldugunu sandigin kisiye baglaniyorsun , ''onsuz yapamam, çok seviyorum'' diyorsun... Düsünmez misin onu sana sevdiren kim?.. Ben, seni bana sevdireni sevmisim... (Hz. Mevlana)

birde bu gözle bak lütfen.

0|0
    0|0
  • Gerçekten neler olup bittiğini öğren sana böyle davranmasını gerektirecek bir durum varsa içinde acıda olsa sabır gerektir aşkta.Yok ise gururunu incitme ezdirme.Sevgin sende temiz kalsın hiç değilse.

0|0
    0|0
  • Bu kadar kendini hırpalama derim. Başka bir şey demem.Çok zor olan daha neler var. Sabret ya olacağına ya da olmayacağına varır.

0|0
    0|0
    • sen bu durumda olsan sevgilinin ne yapmasını isterdin peki zor durumdasın çok borcun var yazamıycam diyosun ama ne düşündüğünü bilemiyorum ben gerçekten zor durumdaysan hiç girme nete değil mi :( facenede girme resmen benmle dalga geçiyor sence yorumlar mısın bana bi

• :) haahaha ölüm hahah

• nooldu ya böle güldün :)

• sen ne istiyon onu de hele bi

0|0
    0|0
    • ben onu çok seviyorum yoksa çoktan bırakmıştım nedenim çoktu ama hep kalmayı seçtim sence bana yalan mı söylüyor borç işi vardı ama böyle günlerce sürer mi onu bu hale getirir mi .(

• hayır farklı :(

• sen bana ulaş bi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...