Savaşta esir düştünüz, sizi orduya teslim etmemeleri için nasıl ikna edersiniz?

amerikaya okumak için gittiniz ancak okul taksitlerini ödeyemeyince, tahsil hayatınız bitmemesi için 2 yıllığına ihtiyat askeri olarak orduya yazıldınız. hemen akabinde suriye savaşı çıktı. suriye de bir köylü aileye esir düştünüz. sizi suriye ordusuna teslim etmemesi için milliyetçi muhafazekar aile reisini nasıl ikna edersiniz?

Güncellemeler:
not:amerikan ordusunda askerlere bu eğitim veriliyor.standar arapça birkaç cümle biliyorlar.istatistiklere göre savaş halinde%60 ihtimalle işe yarıyor.ve yataklık yapıyorlar.
3 cümle işgal edilen ülkenin lisanından bilmek yeterli oluyor.ezberleyemeyen de kağıda yazıyor."ben sizin düşmanınız değilim.beni esir alana verilmek üzere yanımda 500 gr.külçe altın ve 15000$ sırt çantamda var. ayrıca birliğime ulaştığımda banka hesabınızda 400.000 $olacağına dair başkanın imzası olan bir amerikan devletinin mektubu.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• suriye devletin bu olaydan haberi olmayacak mı

0|0
    0|0
    • milliyetçi muhafazakar aile babasını ikna etmene bağlı. herşey onun elinde.telefon açsa 5 dakkada suriye askerleri orda

• nasıl dost olsun.bomba atmışsın işgal etmişsin köylü aile de esir almış seni.suriye hükümetine teslim edecek.

• eee o zaman nasıl bi abd askerinden bi müslüman aileyi ikna etmesini beklersin

Kızlar Ne Diyor 2

• onlardan yana olduğumu filan söylerdm ama bu taktik de iyimiş iyi bir film olabilir bu konudan

0|0
    0|0
  • filmini çek bunun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• beni serbest bırakırsan sana amerikadan "ayfon dört" es yollarım.çocuklar da "ayped iki" mi alsınlar beni bırak.

0|0
    0|0
  • bu çok ilginç yani çok film izlemenin avantajları.

0|0
    0|0
    • film değil gerçekten bu eğitim işgalci amerikan askerlerine veriliyor.esir düştüklerinde işe yarıyor.esir alan büyük ihtimalle yataklık yapıp kaçmasına yardım ediyor.

• iyi bir eğitim gerçekten.

• Yavaş yavaş onlardan biri olmaya başlarım ve amerikaya karşı savaşıp ölürüm. Son samuray hesabı, son suruyeli :D

0|0
    0|0
  • Filmin senaryosu ...

0|0
    0|0
  • guzel bir senaryo cikabilir burdan

0|0
    0|0
    • bu eğitimgerçek belgeselini izledim.

• senin gibi milyarda bir çıkacağından "müslüman ayağına yat"diye bir eğitim verilmiyor

• off tamam ya

• ben türk ben türkkkk...

0|0
    0|0
Yükleniyor...