Sizce doğru bir yol mu izliyorum?siz olsanız ne yapardınız?

sevgilimle sanal ortam yüzünden tartıştık kapat dedim kapattmadı vs.kullanmıyrrm kardşm eklemiş hepsini falan dedi inanmadım dün kapattın mı die sordum cevap vermedi arkadaşları neden kullanmıyosun diyince buda facebook açmş bnde arkadaşlarının lafını dinleyip benim lafımı dinlemeyen insanla uğraşmm bn artık dedim benim tercihim sensin tm kapatcm falan dedi ama bn ayrılıyorum sizce doğru bir yol mu izliyorum?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen facebook kapatmiyor diye ayriliyorsunda senin ne isin var ozman burada bu sitede igneyi kendine batir cuvaldizi baskasina sen bence face icin degil sözunu gecirtemediginden ayrilmak istiyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Cevaplayan arkadaşında dediği gibi gerçekten basit bir ilişki. Eğer bir ilişki böyle bir nedenden bitecekse eğer hiç olmasa daha iyi. Erkek arkadaşında istese senin için o facebook hesabını kapatabilir yani. İlişki demek fedakarlık demek siz o ciddiyeti yakalayamamışsınız daha.

0|0
    0|0
    • biz 5 senedir birlikteyiz basit olsa çoktan bitmişti ztn tek taraflı fedakarlık olmaz öyle

• 5 yıldır berabersiniz ve erkek arkadaşın senin için bir facebook hesabını kapatamıyosa kusura bakma da ben onun kalıbını tüküreyim o zaman. Tek taraflı olamaz tabiki erkek arkadaşının da birşeyler için biraz çabalaması gerek.

• yni bnde o yüzden tek taraflı çabalamaya gerek yok diyorum bir facebook hesabını kapatamıyorsa söyledin gibi kalıbına tükürüym dedim

Yükleniyor...