Sabrınızın son damlasında yapacağınız ilk şey ?

Sabır bitti. sinirden çok fenayım şuanda ne yapcagımı bılemıyorum .. aşırı derecede sinirliyim bir kızı saç baş yolasım var ..

0|0
16|31

En İyi Erkek Görüşü

• Gafama sıkar giderün.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 16

• Haklıyken haksız duruma düşmek istemediğimden kime ve neye sabrımın dolduguna bağlı aslında.

1|0
    0|0
  • bağır çağır ağla kendini sakinleştirmeye çalışma sıkma kendini kendi haline bırak geçecektir zaten :))

1|0
    0|0
  • Al kendi kendine bir şey kırıp parçala yoksa sonradan pişman olabileceğin şeyler yapabilirsin..

1|0
    0|0
  • Ya bağır çağır başkalarından çıkar ya da döv o kızı:D gerçekten sinirin geçmez. Yani Sonunda kendine yazık etmiş olursun.. Sen kendini yeyip bitirceğine başkasına dert olsun.

1|0
    0|0
  • Vov atarlı hatun :) Valla ben sinirden kendime zarar veriyorum,daha çok rahatlıyorum. Başkasına zarar verirsem o an ölür. :D

1|0
    0|0
  • Kagit yirtarim ya da bir şeyler karalarim. Kişiye çok çok sinirlenirsem o zaman bagirip cagirmadan duramam, keseriimm :D

1|0
    0|0
  • Ortamı terketmek.stabil davranışımdır.

1|0
    0|0
  • ben patlarsam ev yanar bee şimdilik sabretmeye devam :)

1|0
    0|0
  • Noldu canım daha demin bana neşeli şekilde cevap veriyodun kim üzdü seni ?

1|1
    0|0
  • Su iç.

1|0
    0|0
  • Son ses müzik dans etmek

1|0
    0|0
  • Sıkarım topuğuna iki tane

1|0
    0|0
  • Vur kır parçala içinde biriktirmektense öfkeni kus sinirlerini boşalt

1|0
    0|0
  • Benimde bugun işkur elemanı sürekli tehdit ediyor bilmiyor ki kurunun yanında yaş bırakmam. Alıp Kalorifer dairesinde baltayı kafasına geçiresim var. Tehdit ettiği şey Benim okulda evli birine hayran olmam bunu yaymak ile tehdit ediyor. Muhatap olmak istemiyormuş üstüne gidersem yayarmış döver misin ? sabır mı gösterirsin 2 aylık bir elamana ? Nasıl okuldan uzaklaştırsın ? Bilemiyorum... Kızı görünce elim ayağım titriyor...

1|0
    0|0
  • Bende gariplik var, sinirlendikçe sakinliğim artar bu yüzden etrafimdaki insanlar ben sessizleştikce sakinleştikce endişeleniyormuş :) çünkü en son noktama geldiğimde ciddi bir patlama yaşarim neler gelmedi ki bu yüzden başıma, eski sevgilimi polise mi ihbar etmedim, kuzenimin eşyalarini bavuluyla beraber denize mi atmadım, yangın girişimlerim bile mevcuttur

1|1
    0|2
  • sakin olmaya çalış ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...