Neden sert neden yumuşak?

Arkadaşlar bazı insanların göbekleri sert bazılarının ki yumuşak oluyor. Benim göbeğim çok yumuşak ama bir arkadaşımın göbeği benimkine göre sert o da kilolu. Göbeğin çok yumuşak olmasının sebebi nedir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bazılarının da poposu çok yumuşak olur ama benim popom taş gibidir kaslı kalçalarım var <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• vucut yapısına gore degısır ve calısmaylada alakalı mesela bazı kılosu az fazla olan kız dıyelım vucudu yumusaktır bazısı serttır kasları dokununca yumusak olması guzel

0|0
    0|0
  • insan derileri farklılık gösteriyor , ten uymuda buna deniyor işte :>)

0|0
    0|0
  • Vücut özelliklerinle alakalı. kilolu sarkık değilse dert edilecek bir durum yok kadın narin olur sonuçta :)

0|0
    0|0
    • Benimki sarkık ve yumuşak ama arkadaşımda kilolu olduğu halde bana göre daha sert yanı daha sıkı

• onun teni sıkıdır o yüzden. Bir spor salonuna bir kaç ay gidip vucudunu toparlayabilirsin. Kilo vermeye çalışma kilolu değilsen zaten sadece vucudunu sıkılaştır güçlendir

• Göbekli kızlar çok itici ya

0|0
    0|0
  • yumusagi makbuldur.kilolu bayan candir

0|0
    0|0
  • sihirli kelime '' Spor '' hergün mekik çek bakalım nasıl sertleşiyor

0|0
    0|0
  • bazıları sert sever=))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben kilolu değilim ama vücudum yumuşacık. bana sarılmayı çok seviyolar bu yüzden :D bende yumuşak severim <3 sporla da alakası yok yapsamda etkisi olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...