Soruma herkes bakabilir mi ! incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler kalbinizi yoruyor mu?

Bugün sevgilime bitti dedim sabrımın taştıgı yerdi,yada sevmiyormuyum bilmiyorum yalvardı bitmesin die umursamadım. Güllerle geldi umursamadım dişarda eğlendim geldim yattım şimdi uyandığımda annemi aramış annemle konuşmuş daha annemle konuşmamışlardı. Ve annem çok beğenmiş annem kimseyi beğenmez ama çok sevmiş çok terbiyeli çok efendi çok düzgün biri sen bunu bırak hakkım helal degil dedi. Uzun süreden sonra okula gittim ve okulda ayrılık kararını alınca annemde oda arkadaşlardan sandı fakat degil kimse anlamıyor ama bazen incir çekirdegini doldurmayan şeyler yoruyor insanı ne yapmak gerekiyor siz olsanız ne yapardınız. ?

Sizde bir olayınızı anlatabilirsiniz dinlemek isterim :)

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Mantıklı olanı değil kalbinin sesini dinle arkadaşım :) Evet incir çekirdeğini doldurmayacak şeyler yorar insanı hemde çok yorar. Bu sıkıntı olabilir kavgalar yüzünden olabilir ama yinede olur. Annen yanlış yapmış hakkım helal değil falan. Söyle annene olmuyor de o anlar zaten :) İnsanların ne dediğini bırak. Bu hayat senin hayatın bir daha yaşayamayacağını unutma :) Kendini nasıl mutlu hissediyorsan odur doğru olan.

Mutlu olman dileğiyle :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim çok güzel yazmışsın ellerine saglık çocukta çok sevdiğinden annem diyor abimde çekti ya ondan işte ama kısmet herşey Rabbim herkese hayırlısı verdin ;)

• Amin inşallah herşey gönlünce olur :)

Yükleniyor...