Kolum kırıldıktan ne kadar süre sonra tekrar futbol oynayabilirim?

Merhaba ben bundan tam olarak 5. ayıma girdim, sağ bileğim bundan 5 ay önce kırıldı ve 4 ay önce alçı çıkarıldı. Futbol oynuyordum düzenli olarak, kaleciydim. Bu aralar tekrar oynamaya başladım, fakat hala sert şutlar geldiğinde kendimi çekiyorum. Kolum sizce henüz hazır mıdır?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Doktor ve fizyoterapistinizin kontrol etmesi lazım.Onlar tamam demedikçe fazla zorlamamalısın

0|1
    0|0
    • Şu an okul ve dershaneden zaman kalmıyor fakat boş bir günümde mutlaka gidicem.

• Teşekkür ederim. Şuan kendimi bir doktora görünmeden çok fazla zorlamayacağım, fakat oynamaktan vazgeçemem, hayatta en iyi yaptığım şeylerden birisi :)

• bu arada notlarıma baktım da bilekteki kırık yaklaşık 10-12 haftada iyileşir.yani el ve kol kaslarını güçlendrici egzersizlerle tedavin tamamlanmış olur.büyük ihtimalle sorun olmaz.

Kızlar Ne Diyor 5

• Hazırdır sanırım

0|0
    0|0
  • Kemiklerin kaynamıştır kesinlikle ama doktor ne der bilemem ihmal etme.

0|0
    0|0
  • Hazırdır

0|0
    0|0
  • evet fazlasıyla kaynamştır o

0|0
    0|0
  • Bence hazırdır ama yine de doktora görün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş saglıgını ihmal etme..bir daha aynı yer den kırılırsa kaynaması zor olabilir..dikkat et

0|1
    0|0
    • evet bu sefer büyük ihtimal ameliyat olmak zorunda kalabilirim. Ama oynamadan da yapamıyorum abi bilmiyorum ne yapacağımı :)

• Öncelikle doktora danış.Sorun olurmu futbol oynaman. ama bence birşey olmaz.Bu arada bende kaleciyim.Altınordu'da. Sanada başarılar

0|0
    0|0
  • hazırdır korkma ben burun ameliyatı oldum 3 ay sonra başladım oynamaya hem burun kıkırdak daha narin yapı da yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...