Gözü dönen kadının intikamı...

kendisinden kıskandığım adamla daha sonraları sevgili oldu... halbuki onu bana çok eski bir yakını olarak takdim ediyordu... aralarında duygusal anlamda birşey olması mümkün değilmiş, çünkü kardeş gibi büyümüşlermiş...

bunları diyen daha sonra o adamla uzun süreli sevgili oldu... herşeyi hemen hemen gözümün önünde yaşadılar gibi oldu...

hatta bir keresinde benim doğumgünümdü... orta derece yoğunlukta bir kafede oturmuş akşamki planlarımı düşünüyordum... o da doğumgünümü biliyordu.. söylememiştim ama biryerden, ortak bir arkadaştan öğrenmiştir nihayetinde...

işte kafede otururken bir an etrafı başımla kolaçan etme ihtiyacı hissettim... bir de ne göreyim benim yarım kalmış aşkın müsebbibi ve bana çocukluk arkadaşı olarak takdim ettiği kişi ilerki masalardan birinde el ele koyun koyuna girmişler... eleman o lanet kafasını kızın boynuna daldırmış muamele çekiyor...

bir tüylerim ürperdi.. bir midem kalktı... bir tiksindim... ve içten içe ah ah da çekmedim değil... sonuç itibariyle nasıl oldu da aynı mekanda hem de benim doğumgünümde pişti olduk diye de hayret etmiyor değilim!

bu kadar tesadüf olabilir mi? belki de gerçekten tesadüftür...zaten aynı kurumun farklı departmanlarında çalışıyoruz 3'müzde...

acaba diyorum o günün doğum günüm de olduğunu bildiği için o elemanı ben nereye gittiysem bana kendilerini göstermek için benim eski kız mı sürükledi? bir kadın intikam almak için böyle iğrenç birşey tezgahlaya bilir mi yahu?

bunun biraz özellikle ben göreyim diye yapıldığını düşünüyorum.. çünkü ben kafeden erken çıktım... kuruma gittiğimde de daha sonra eski manitayla karşılaştım yüzüme imalı bir gülücük fırlattı o an...bütün doğumgünü gecem bu olayı düşünmekle geçti.. resmen yiyiştiler...kız pasifteydi biraz ama olsun...

ya da belki tamamen tesadüftü...

biz birazda olaylı bitirdik aramızdaki münasebeti.. erkek olarak ben nokta koydum hatta... kız önce hayır seni istemiyorum dedi.. ben de iyi o zaman gönlünce birini bul dedim...

yada bu kadar teferruatlı bir intikama girişebiliyorsa, benim canımı bu şekilde benim en özel günümde yakabiliyorsa bu o eski aşkın bana çok çok çok önem verdiğini, benim onun canını çok yaktığım için onun da benim canımı böyle kanırta kanırta yakmaya çalıştığını göstermez mi?

evet yorumlarınız ne? konuyla alakalı aydınlatıcı ipuçları veren aşağıdaki yazılar hakkında ne düşünüyorsunuz? reha sallamış mı sizce?

link

link

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer filmde yaşamıyorsan yaşadıkların tesadüf değil kız hala seni seviyor ve kıskandırmaa çalışıyor canını yakmak istiyor.Kızı karşına al ve onu sevdiğini tekrar beraber olmak istediğini söyle başka çaresi yok kardeşim

0|0
    0|0
    • öyle kıskandırma mı olur bilader... bir soyunmadıkları kaldı... canımı yakmaya çalıştığı kesin de... sonu ne olur bilmem... facedede engelledi beni... ordan da iletişim kuramam... yanına da gidemem...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...