Kapat

Hiç trafik kazası geçirdiniz mi ? Bir yakınınızı kaybettiniz mi ?

Hiç trafik kazası geçirdiniz mi ? Bir yakınınızı kaybettiniz mi ?

Ben bir motorsiklet kullanıcısıyım.. 2 sefer kaza yaptım .. bir ayak 2 ay öncede yüzde elmacık kemiğim kırıldı .. yinede motora biniyorum .. ama kazalarda bir sürü yaralanma birsürü can kaybı .. çok hızlı ve bir o kadar dikkatsisiz ? haksızmıyım ..en son bu sabah kazada 10 kişi öldü .. :( sizde kaybetmek istemiyorsaniz sevdiklerinizi öncelikle elinizden telefonu bırakın !

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sağdaki soldaki arabalara dikkat etmesem 10 kere kaza yapmıştım şimdiye kadar :( millet mal gibi kullanıyor arabayı bir de bu aralar millet sinirli sabırsız niyeyse...

0|1
    0|0
    • normalde burası mersin .. otomobiller soldan .. motorlar en sağdan gider.. benim şeritimi ben hariç herkes kullanıyor .. hep ihmal .

• ben istanbuldayım şimdi 7 km yol gitcem arkadaşın yanına giderken 3-4 kere kaza atlatcam :( motosikletlere sanki yolda yokmuş gibi davranıyorlar benim farkettğim bu

• öyle .. bugün ki haberlerdeki kazada tren kazası burada mersin de oluk .. ne zaman bir yere gitsem bir kaza bir ölü.. :( kimse kendi canı yanmadik ca anlamiyor ..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Birçok kez araba çarpmıştı küçükken. Akıllandım şimdi.

0|0
    0|0
    • sen mi arabaya çarpıodun akıllandim derken

• En son 6-7 yıl önce çarpmıştı sanırım.

Sağıma soluma daha dikkatli bakıyorum artık.

• haa senin gibi dikkatsizler yüzünden 2kaza da ben yaptım.. sana kızmıyorum ama kızlar elinde telefon önüne bakmıyor çoğu öküz düz duvara çarpmaya benzemeze trafik kazası.. dikkat dikat diyorum .. ne senin ne karşı tarafın canı yansın .. ben en son 2 ay önce yaptım kadın geldi çarptı kanlar içinde yerde bayilip kaldı .. çarpan kadın suçlu kendi de kabul etti .. ama kadın ölse ben sucluyum kadın ayılana kadar polis bırakmadı bide bende yaralıyım . şüpheli .. neyse konu o özeti.. dikkat .. ve ace

• motor risk ya araba alsna. araba o kdr değil

0|0
    0|0
    • 2 tane motorum var .. genelde sol şerit kullanıyorum 120-130 solda yetmiyo iş durumlarıni düzeltirsem yüksek cc motor almayı istiyorum motor u seviyorum ama zevk işine çevirecegim .. yoksa ölümle kaç defa yüz yüze geldim .. arabada alabilirim

• mühim bir sorunun yoksa böle anlamsz kederler yapma :)

• haklısınnnn :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Araçla hic kaza gecirmedin çok sukur ama motorla dustugumun haddi hesabi yok hele bikere öyle bir dustumki valentino rossi gibi viraj alirsan olucagi bu az daha girin altina giruyodm sakarya otobaninda o günden sonra kafama iki dikiş atilinca anladimki 2 teker şeytan isi

Bide 5-6sene önce teyzeoglunu motor kazasında kaybettim ..

Annem o günden donra motora bindirtmiyo kaçak gocek biniyoz Lisa mesafede falan.

Size tavsiyem motordan vazgecin dört tekere geçin ağa sanat is motor bende sogudum eski heves yok ..

0|0
    0|0
    • motor öylede benim sorum .. aşırı hız .. ihmal .. kurallar a uymamak .. benim 4 tane arkadaşım öldü motorda .. yolda giderken gördüklerimi saymiyorum .. bir kerede kazayapan birini çıkarmışdim motorla kazayapan birini oda ölmüş sonradan .. 2 tekerin en kralı ol en iyi makineye bin hata affetmiyor .. da .. ya diğerleri .. ağır vasita kullananlar çok burada birçok kaza bunlardan oluyor motor la yaya .. arabayla kaçtanesinin canı yanıyo ..

• Aynen öyle moruk ben 13 yasimdan beri kulkaniyirum 6 senedirde 600 cc deyim sakarya da neyse de İstanbul da g.tm yeniyio ne yalan soylim korkuyorum nazi denyolar yüzünden İstanbul trafiğinde katiller ağa adami öldürür bu şeref sizler aniden duran önüne kiran vs

Bu arada vasin saolsun motif sakat is dediğim gibi istda

• sağol ölen öldüğüyle kalıyor .. benim yüksek cc motorum yok 125 cc tarzı yamaha drift gibi ..2 motorum var ama 1000 olmasada sırf zevk için 650 cc bir makine istiyorum kismet olursa alacagim .. en son bir yaya yüzünden sağ elmacık kemigim kırıldı 2 ay önce kaza yaptım kafayi direğe çarptık

Yükleniyor...