Bir erkek sizi çaresiz bırakırsa ne yaparsınız

düşünün erkek arkadaşınız var sizi herhangi bir konuda çaresiz bırakıyor. siz ona söz veriyorsunuz ama sözünüzü tutamayacak bir şey oluyor. sizi suçluyor hemde suçlanmanız gereken yerde. sizi anlaması gerektiği yerde bunu yapıyor. siz ne yapardınız kızlar ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• bir erkeğe seni çaresiz bırakma fırsatı vermemelisin.

bi diğeri tutamayacağın bir söz de vermemelisin. ama herşey rağmen bir erkek senin neden yanında neden birliktesiniz. bunu onunla konuş. sakinken farklı bir zamanda ve anlamaya çalış. sana destek olmak yerine köstek oluyorsa ilişkini bir daha gözden geçir.

0|0
    0|0
    • tutamayacak söz demeyelimde mecburen söz verdim çünkü ortada ciddi bir durum vardı o sadece anlamak istemiyor bizi üzüyor.

• konunun detayını bilmeden yorum yapmak çok doğru olmuyo belki ama.. ciddi bir konuda söz verdiysen daha da dikkatli olman gerekmez mi? seni bir şeye mecbur bırakması da hoş değil. ama işte ilişki içerisinde bu tip durumlar olabiliyo.. ama sanırım aranızda iletişim kopukluğu var.

Erkekler Ne Diyor 6

• O fotoğraf ne yaa allah senin belanı versin hakkım haram olsun evinin çatısı uçsun sonra içeri meteor düşsün alev alsın tepe taklak olsun ! link

0|0
    0|0
  • En az 10 ilişkiden 8'i ciddi değildir. Bu benim tahminim. Yani anlamaya çalışma. Eğer gelecek görmüyorsan bir ilişkide zaman kaybediyorsundur o kadar. Ayrıl barış ayrıl barış söz ver yapmayacağım diye boz nereye kadar yani. Zaten eninde sonunda ayrılmaya mecbursunuz. Çünkü böyle ilişki yürümez. İnceldiği yerden kopartacaksınız bitecek...

0|0
    0|0
  • Çaresizlik kişinin kafasındadır pes etcegi noktaya çaresizlik der insan pes etmedigi sürece durum ne kadar kötü osla dahi çaresiz degilsindir

0|0
    0|0
  • Hatanızı kabullenip neden olmadığı konusunda izahat yaptıktan sonra sizi anlayış ile karşılamıyorsa ilişkinizi bir gözden geçirin derim.

0|0
    0|0
  • Fotoğraftakı sen değilsin

Sorudan anladım =)

0|0
    0|0
    • kendi fotoğrafındaki sen misin :)

bende ne kadar gereksiz olduğunu anladım bir kişinin sorusuna saygı duyulmalı dalga geçilmemeli bence.

• profil resmindeki miki film yıldızımı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Koymuşun o profil resmini,bide soru sormuşun :) tüm dikkatim dağıldı bir bayan olarak erkekler napsın :) soru neydi :P

hiç uğraşmam öyle tiplerle bir,iki şans veririm üçüncüye yol ...

0|1
    0|0
  • sözünü tutmadıysa o onun bileceği iş.iş işten geçmiş.kafiyeli oldu tatlışım sen adama şiir döşetirsin yeminlen .

1|0
    0|0
  • Sanırım en mantıklısı bavulu toplayıp girmek nereye olursa olsun .. Yada olmamış var sayıp devam etmek hiçbirşey olmamış gibi davranmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...