Onu gizliden arıyorum, ben olduğumu biliyor mudur?

Onu gizliden arıyorum sizce benim olduğumu biliyomudur? arıyorum sadece sesini dinliyorum yaklasık 3 haftadır konusmuyoruz kendisiyle..Daha önceki sorularımda platonik oldugumu söylemistim.Beni istemedigini söylemistim. Simdi yine gizliden arıyacam ..İlk aradıgımda sadece 'Senmisin' demisti. İnsallah pesinde baska kimse yoktur da bana seslenmistir 'Senmisin' diye...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Nefes vermiyorsan sen olduğunu tahmin ediyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link :)

0|0
    0|0
    • bu okudugumla onun yaşadığımın hiç bir farkı yok benim yaşadığım anı kopyalayıp yapıştırmışsınız resmenn :((((

• takıntı halını dönusturme dıkkat et...

0|0
    0|0
  • Bence o başka biri diye düşünüyordur, yapma bak.

0|0
    0|0
  • Sen kendini ne kadar eziklemişsin ya inan bana kimse imkansız değildir kimseninde peşinden koşup münasip biyerlerini kaldırma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• küfür etmiyor mu sana

0|0
    0|0
  • yaptığın korkakça bence git söyle ya da hiç deneme. şimdiye kadar gizliden arayanlardan hoşlanan kız görmedim

0|0
    0|0
    • yok ben söyledim karsısına gectim defalarca söyledim.istemedi uzaktan seviyorum sesini duysamda olur tarzında .. bu şekilde telkin ediyorum kendimi napıym ?

• o zman unutman en iyisi veya arkdadaş kalırsın belki bir gün işler yoluna gider o kovalar seni hayat bu :)

Yükleniyor...