Arkadaşlar kararsız kaldım lütfen detaya bakar mısınız?

Annemle babam ayrı. Babam bugün beni arayıp annemin bir kaç tane saç telini istedim. Kimsenin haberi olmasın dedi. Ne yapacagını sordum ama hiç birşey demedi. Sizce babamın istegini yapmalımıyım ? ama eger yaparsamm ve annem ögrenirse onun arkasından iş çevirmiş olucam. Saç teli ne için istenir ne yapılır ? Anneme söylemelimiyim ? Bilgi verin lütfen.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bilemedim hasret özlem vs ama diğer türlüsü kötüye gider komplolar büyüler vs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aklıma dna testi geldi ama ne için yapılırki? rabbim yar ve yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • Birincisi dna testi için ikincisi ise büyü için gerekir ya da hasret gidermek için ister

0|0
    0|0
  • Kardes benım aklıma dırek buyu geldı nedense :/ bence verme, annene de bır sey deme.

0|0
    0|0
  • DNA testi içindir. Senle ilgisi olabilir ya da küçük kardeşin var mı ?

0|0
    0|0
    • var..

• Ne bileyim ayrılma nedenleri aldatma falansa büyük ihtimal çocugun kimden olduguna bakar.

Kızlar Ne Diyor 4

• Büyü için gerekli olabilir.

Ya da baban anneni özlemişte olabilir. Ama kimsenin haberi olmasın dediğine göre saklanacak ve hoş olmayan bir şey yapacakmış gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • Ya babanın gızlı bır manyaklıgı var ya da o sac telıyle buyu yaptırcak :D baska bır ıhtımalde olabılır aslında ama cok dusuk bır ıhtımalle :D Kesınlıkle verme annenın arkasından ıs cevırmek olur sac telını hayır ıcın mı ser ıcın mı kullancak bılemezsınn

0|0
    0|0
  • ya dna ya büyü

annene söylemelisin

0|0
    0|0
  • Yada dna ya büyü.2. ihtimali göz önünde bulundurarak sakın verme bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...