Ersun Yanal seneye yine başarılı olur mu ?

Ersun Yanal

seneye yine

başarılı olur mu ?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Seneye başarılı olacağını zannetmiyorum. Bu sene büyük efor sarfetti, gelecek sene aynı şekilde olacağını düşünmüyorum. Tabisi biraz ona bağlı.

Kalacağı da meçhul.

cut.

0|1
    0|0
  • Kadroya iyi takviye yaparsa olur

0|0
    0|0
  • En büyük avantajı tek kulvarda ilerlemekti Türkiye kupaındanda erken elendiler sadece lige yöneldiler gerçi bidaki senede öyle olucak olabilirde olmayabilirde :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçe zor günlerin çoğunu atlattı çoğu gitti azı kaldı ersun yanal seneyede başarılı olur hatta bu seneden daha başarılı olur ancak beşiktaşın stadı bitmiş olacak ve beşiktaş bizi çok zorlayacak diye düşünüyorum belki beşiktaş şampiyon bile olabilir seneye

0|0
    0|0
  • Ersun Hoca başarılı olabilir elbet. Ama şunu da unutmamak lazım, bu sene ne Gs'de ne Bjk'de iş yoktu... Başarısını biraz da buna borçlu.

0|1
    0|0
  • bu sene kadro iyidi Ersun Yanal değil..

0|0
    0|0
  • olamazzz

0|0
    0|0
  • ewt olur tabiki.üstün basarısından dolayı 100 mt engelli yarıslarında olacakmıs :D

0|0
    0|0
  • Seneye beşiktaş ile fenerbahçe şampiyonluk için çekişeceğini düşünüyorum ayrıca fener her sezon başarılı şampiyonluğun en güçlü adayı

0|0
    0|0
  • azize bağlı bence

0|0
    0|0
  • seneye beşiktaş şampiyon

0|0
    0|0
  • bu sene başarılımıydı ki ..

0|1
    0|1
  • ersun adam gibi adam ve tam bir hoca inanıyoruz.

0|0
    0|0
  • bence olur ve bızı şampıyonluklara kosturacak

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu sene Ersun Yanal basarilimi ki?

0|0
    0|0
  • bence bu seneki basarinin sebebi Ersun Yanal degil. seneye olamama ihtimali var yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...