Hayatınızda yaptığınız en çılgınca şey neydi?

var mıdır çılgınlıklarınız? ne tür bir çılgınlık yaptınız en son? ya da ne yapmak isterdiniz?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Hangi birini sayayım ki yaptığım herşey çılgınca geliyor insanlara..

Medeni cesaretsizliklerinden olsa gerek hayat tarzımı değiştirmemden tutun da , farklı düşünmeme ve farklı bakış açılarıma kadar toplum tarafından belirlenmiş bütün zincirleri kırarak yaşamamı zaten çılgınca buluyorlar..

Detaylara girmek istemiyorum ama yaptığım en büyük çılgınlık bana öğretilmiş, benden beklenen ve yaşadığım 23 senelik yaşam tarzımı 3 saat içinde, çevremdeki herkesi kaybetmeyi göze alarak ani bir kararla yıkmak oldu..

0|1
    2|0
    • yıktın perdeyi eyledin viran karagözüm:)

• Yıkış o yıkış zaten..Durmak yok yola devam :)

Çılgınlığımın bir gül getireceğini hiç beklemiyordum..Teşekkürler ..

Kızlar Ne Diyor 9

• Geçenlerde böyle salonda bilgisayar karşısında oturuyorum bir çılgınlık yapıp mutfağa geçeyim dedim.Topladım bilgisayarı mutfakta oturdum.Yok böyle bişey ya.İlahi çılgın ben.

0|1
    0|0
  • gece babamı korkuttum :D

0|1
    0|0
  • Herkesiniçinde osurdum.DDDD

0|1
    0|0
  • Lazer epilasyona gidip komple soyunmak

0|0
    0|0
  • aşık olmak büyük bir çılgınlıktı benim için..

0|1
    0|0
  • balkondan aşağıdakilere tükürmek.

0|1
    1|0
  • Zmaninda KIz MESLEK lisesine yazılmak gibi korkunç bişey yaptıım var mı bundan çılgını :-P

0|1
    2|0
    • bende yatılı erkek lisesine yazılmıştım. benim için iyi bir çılgınlık olabilirdi kız meslek lisesi

• bterin beteri var derler

• Evet doğruymuş:-)

• zillere basıp kaçtım.

0|1
    0|0
  • yok çok monoton bir hayatım var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aklıma yaptığım çok çılgınlık geliyor ama bir iki tane anlatasım geldi bir gün kız arkadaşımla akşam gezerken bir bankta oturmaya karar verdik o sırada beni biri aramıştı bende ayakta biriyle konuşurken arkadaşım bankta oturuyordu neyse konuşmayı bitirdiğimde telefonuma mesaj geldi kız arkadaşım sakın yanıma gelme bankta babamla oturuyoruz dedi :D bende hiç aldırmadan babasının yanına oturdum sigara içtim :D :D kız arkadaşım en solda babası ortada bende en sağdaydım :D bunlar muhabbet ediyo bende sigara içiyordum :D

1|1
    0|0
  • 500T de osurmak. En az 30 kişiyi baydım

0|2
    1|0
  • işten çıkacağımı bile bile bankadan KREDİ ALMAK ve hala onu ödemeye çalışmak en çılgınca şeydi sanırım yaptığım:D

0|1
    0|0
  • Metro istasyonunda sarı çizgiyi geçmiştim

Faturamı son gün ödemiştim :((8

0|1
    1|0
  • ufakken kavgalı oldugun kan kardeşimin ayakkabısına işemiştim

0|1
    0|0
  • 3 hafta önce kamera karşısında iki kıza striptiz yapıp soyundum

0|1
    1|0