Suratıma bakmaya hakkı olmadığı halde bakıyor ne bu şimdi?

Arkadaş çocuğa 4 ay önce dedik ilk gördüğüm zaman demiştim aynı sınıfta değiliz.Benden bir yaş büyük.Buna ondan hoşlandığımı söyledim bu takmadı bile sonra gitti arkadaşlarına anlattı arkadaşları bağırdı şu kızla çıksana sevgilinde yok bu aralar bilmem ne diye çocuk hiç bir tepki vermiyordu öküz öküz bakıyor sadece bizim sınıftakilerle konuşuyo bizim sınıfa rahat girip çıkıyor.Her tenefüs karşılaşmamıza rağmen madem sevmiyor bide sevmediğini söyledi üstüne bana bakmaya hakkı var mı onun beni gördüğü yerde kaçması lazım asıl insan sevmediği insana böyle yapar bu dik dik bakıyor 5 ay oldu nerdeyse okul açıldığından beri hala bakma aşamasında bir icraat'ınıda göremiyoruz ki tamam baksın o zaman boş boş bakmasın arkasını dönüp bakıyor bide ben sınıfın önünde duruyorum oda sınıfın önünde duruyor.Durmaması gerke değil mi ben bu kızı red ettim en azından karşısına çıkmayayım diye düşünr bir insan ne amacı ne şimdi?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlanıyon ya ondan g.tü kalkmış malın

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• triptonik bir yerlerin kalkması vakası tedavi: bir başkasıyla çıkmak

0|0
    0|0
  • Reddettiyse bakmasınında bir anlamı yok tabi sende bakma ona anlasın mal madem sevmiyosun niye bakıyosun hala egosuna soktuğum ya :D Bak nasıl sinirlendim ben sevdiğimin gözlerine bile kaçamak kaçamak bakıyorum adam egosunu tatmin ediyor belli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya beyin gelişimi tamamlanmamış bebenin teki işte, aklı sıra millete hava atıcak bu kız bana aşık diye, üstünde bile durma vur tekmeyi gitsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...