Para Kazanmanın Yolları?

Para Kazanmanın yolları nelerdir, daha fazla nasıl para kazınırsınız, düşünüp ,çılgınca deyip vazgeçtiğiniz, düşünüp cesaret edemediğiniz, düşünüp gerekli fırsatların bir türlü oluşmadığını düşündüğünüz para kazanma yolları nelerdir? Mantklı - Mantıksız , Legal- illegal tüm yollar, aklınıza kıyıdan köşeden dokunmuş çılgın fikirler..

Not: Çok para kazanan biri değilim ama halimden memnunum, kullanmak için değil yaratıcılığı görmek için soruyorum

Cevaplar için teşekkürler

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnternetten para kazanma yolları var network marketing gibi bunları insanlara çakmak için yapılan şeyler sen çok zor kazanırsın ama bunu kuran adam dünyaları kazanır yani bu işlere hiç girme illegal yollar var amma velakin buraya yazarsam büyük ihtimal admin arkadaşlar yorumu kaldıracaklar ve ceza alıcam mesaj atarsan özelden söylerim

0|0
    0|0
    • yok ya ben sadece insanlar para kazanmak için ne tür şeyler aklından geçirmiş, illegal olsada düşünmüş mü , neden vazgeçmiş, bunları öğrenmek , bide yaratıcılığı görmek istedim, işimden memnunum :) teşekkürler yorum için

• Ben valla para için çok tehlikeli işlere girdim faydası dokunmadı sermaye lazım öncelikle sermayesi olupta kazanamayan arkadaşlar ekleyebilir birlikte güzel işler yapabiliriz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bi tane 200 tl nin iki tarafına çift taraflı bant yapıştır. onu atm ye yatır. sonra geri çek. şans yüzüne gülerse gelirken bir tane 200 lira daha getirir. ben yapacaktım ama o zamanlar 200 lira yapışık görme şansımız olmadı. küçük para ile de bu riske girilmez. düşünsene 20 lira icin hapse girion

0|0
    0|0
  • network marketing legaldir

titan illegaldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...