Arkadaşlar siz neler yapardınız?

hedefe ulaşmak için neler yaparsınız hangi yollardan gidersiniz nasıl kendınızı motıve edip dişinizi sıkıp herşeye katlanırsınız . mesela ben üşengeç biriyim hemen pes ediyorum yoruluyorum siz neler yapardınız?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Pes etmem istediğim şeyi yapan insanım.

0|0
    0|0
    • bunu nasıl başarıyorsun ? bende karar berdıklerımı pes etmeden yapmak isterdim .

• kkendını ödüllendirmeyi dene ders konusunda mesela. bu konu bitsin en sevdiğim şeyi yapacagım de

• olabilir bunu hıç düşünmemiştim .çok iyi fikir :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapmak istediğin birşeyi yaptığında yorulduğunda aklına bu yönlerin geliyorsa,kafadan pes edersin .Üşengeç olarak kalmak yerine ,kendine telkinlerde bulunup yapabilirim edebilrim ,ilk başlarda zorlanarak yaparsın ama daha sonrasında keyif alırsın...

0|0
    0|0
    • işte oyuzden kendımı bu dşüncelerden arındırmamm lazım

• haber veririm :)

• iyi bakalım sen öyle diyorsan gizemli kullanıcı .Gizemli olmaktan çıkarsın artık ,başardığında .

• kendine motivasyon aracı bulmalısın.mesela hayaller,mesela hırs,çevrendekilerin yapamazsın demesi,bunlar gibi,sonra oturup nasıl yaptım deyip kendi kendine suratlarındaki o ifadeyi izlersin

0|0
    0|0
    • hırs ve motıvasyon etkenlerden zaten .kendımı bunlara ayarlamam lazım .ama yapamıyorum hemen pes edıyorum .bırde mılletın dedıklerıne bakıyorum olumlu olumsuz hepsı etkılıyor benı .

• kulaklarını tıka sadece kafana koyduğun yolda git,bi de yaşın gereği kafan karışık 1-2 sene sonra ne istediğini bilir hale geleceksin

• olabilir daha kararlı bır yapıya sahip olsam en iyisi olur .

Kızlar Ne Diyor 1

• bende pes ederim :)

0|0
    0|0
    • işte o yuzden sonuca ulasamıyoruz:)

Yükleniyor...