Giden bıraktığını mutlu , güleryüzlu , pozitif görünce ne hisseder?

Zamanında baya emek verdiginiz , zamaniniz ayırdığınız ama zamanla sogudunuzu düşünüp ayrıldığınız bir insana nasıl davranırsınız ? Ya da onu mutlu görünce ne hissedersiniz ? Onun da sizi sevdiğini biliyorsunuz ve ayrıldığınızda peşinizde kosacagini , perişan olacağını düşünürken böyle oldu. Ne düşünürsünüz ? Sizi umursamamasi canınızı sıkar mi ?

Ps. Gitme sebebiniz başka biri degil.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• 4 senelik ilişkim kız arkadaşım üniversite kazanıp ben okumuyorum diye ayrılıp bitmişti. fakat ben açıktan bitirerek liseyi üniversiteyi kazandım , kız arkadaşımda her doğum günümü kutlar pişman olduğunu filan söyler memlekete gelince buluşmak ister fakat nafile benim için hayat üniversitede başladı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benım basıma geldı cok kotuydu gercekten berbat bı duygu :(

0|0
    0|0
    • Ayrilan sizmiydiniz?

• ben ayrılalım dedım ıstemeyerek arkadaslarla bakkaldaydım sonra cıktık eve gıdıyodum kuzenıyle onumuze cıktılar guluyodu uzulmustum baya

• Valla çok emek vermemiştim ki çokta kısa sürmüştü ama ben bir kere sevdim şu dünyada ayrıldıktan 15-20 gün sonra başkasıyla çıktı birllikte oldukları resme whatspptan baktım gülüşünü gördüm başka bir şey görmedim o resimde ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiçte üzülmem ben şahsen. mutlu olsun banane zaten mutlu olsun diye gittim :D isterse gebersin umrum dışı

0|0
    0|0
  • eğer ayrılık yeniyse mutlu gözükmeye çalışıyordur sizi de umursamıyormuş gibi yapıyordur mutlaka sizi düşünüyordur

0|0
    0|0
  • içten içe bozulur :)

0|0
    0|0
  • Boşuna emek vermişim derim beni benim onu sevdiğim kadar sevmediği hissine kapılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...