Kapat

Şanlı Göztepe'miz süper lige sizce ne zaman çıkacak?

Arkadaşlar ben Eskişehirsporluyum ancak tam tamına bir GÖZTEPE aşığıyım, marşlarıyla, taraftarıyla, şanıyla ve şerefiyle gerçekten ilgimi çeken ve sevdiğim bir kulüptür Göztepe. Bence her bakımdan karşıyakadan, bucadan ve altaydan daha iyiler bir kere centilmen ve efendiler taraftar olmanın bilincindeler. İzmir'in ağası olmayı hak ediyorlar. Fakat Şanlı Göztepe'nin 2. ligde olması beni üzüyor böylesine bir takıma 2. ve 3. ligler değil SÜPER LİG yakışıyor. Bu hafta Sarıyer ile maçları var ve kendilerine başarılar diliyor en yakın zamanda süper lige çıkmalarını istiyorum. Sizce Göztepe süper lige ne zaman çıkabilir? Bu konuda fikirleriniz nelerdir?

TAM 35 ŞANLI GÖZTEPE !... <3

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Giresun macinin kazailmasi gerekiyordu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha çok zaman var

0|0
    0|0
  • ben BUCASPORluyum goztepe super lige cikamaz komik olma lutfen hic bir İzmir takimi super lige cikamaz bikere onu biz bozduk oda 20 yilda bir olur ..

0|0
    0|0
    • Bucaspor ile hiçbir sorunumuz yok hatta süper lige çıktığınızda çok sevinmiştim geleneği siz bozdunuz ancak Göztepe de istese bunu başarabilecek inançta ancak takımın mali, idari ve başlanıyla ilgili sıkıntıları var... Gönül ister ki hem Göztepe hem Ksk hem Altay hem de Buca, bütün İzmir takımları süper ligde olsun... :))

• bende göztepeliyim ksk ve göztepeye süper lig yakısır ama kskliler çirkef ya hep bizimkilere saldırıyolar izmirin ağası gözgöz

0|0
    0|1
    • kesinlikle katılıyorum sorma o konuyu biliyorum ya ksklileri... İzmirin ağası Göztepe inş. bekliyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Şafak karanlık :)

0|0
    0|0
  • süper lige çıkamazlarda yine ihale ile satılıp lig atlayabilirler

0|0
    0|1
  • Şu an göztepe taraftarı 2000 kişiye oynuyor mevzuda geri vites yapmalarıyla ünlüdür

0|0
    0|2
    • İsyan marşı, sıradışı deplasmanları, muhteşem koreografileri de Göztepe'nin eseridir unutma :)

• Ben Altaylıyım o sıradışı deplasmanları muhteşem karografileri bizde yapıyorduk zamanında ama vazgeçmedik sanmayın dönücez elbet güzel günlere şunuda söyliyim bizim göztepeyle pek bir mevzumuz olmadı bu zamana kadar ama İzmir sokaklarında gerek alsancakta gerek halkapınarda göründüğü kadarıyla ksk taraftarının hakkı yenmez mevzuda sağlamlar gerçekten sert bir taraftar kitlesi var

Yükleniyor...