Motosikletçiler toplansın,bir şey sorucam :)

Beklenen bahar geldi,sokaklar ruhuma deniz meltemi üfleyen racing sesleri ile doldu :) Vakit sokaklara akma vaktidir!

Aramızda kimler/ne tarz motosiklet kullanıyor?

Motosiklet piyasasından memnun musunuz? Beklentileriniz neler?

Hayalinizdeki motosiklet nedir?

2011 yılından beri motosiklet kullanıyorum.Şu an 2013 model bir Cbr 250R sahibiyim.Hayalimdeki motosiklet Suzuki GSRX 600 :) (Maviş) Ondan önce Kawasaki Ninja 300 istiyorum ancak bu tam bir deli işi.( Malum piyasa ) Evet,dökülün bakalım :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar kusura bakmayın netimde çıkan bir sorun sorucu ilgilenemedim,şimdi buradayım :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Motorsikletlere oldum olası merakım vardır, ilgi çekici.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• CBR 600 Limited Edition ve Harley DavidsonFXDC Dyna Super Glide Custom klasik dövüşcü anatomisi motosiklet hastasıyım :)))

1|0
    0|0
    • Hondanın 600 cc klasmanındaki en uçuk modeli bu bahsettiğin bende çok beğeniyorum bir de leyla modeli var biliyor musun? :) Harley motosiklet pek tarzım değil ancak sportsterdi adı yanlış hatırlamıyorsam o hoşuma gidiyor :)

• Ben bu kızlı olanı istiyorum :)) cok seksy bişey bu ya :P!

• Motorum yok ama bende baya meraklıyım yaaa asında pek sevmem 2 tekeri ama tadını aldım bir kere damağımda kaldı :D

0|0
    0|0
    • Bence mutlaka deneyin farklı bir duygu :)

• O zaman mutlaka girin bu tür ortamlara internette motosikletle ilgili bilgi içeren 2 tane büyük site var bir araştırın derim ;)

• Teşekkür ederim araştırcam mutlaka :)

• Bir midnightstar alamadık ya la. Taktım kafaya m.k

0|0
    0|0
    • İnternetten baktım da şimdi link Bir racing kullanıcısı olarak tasarımını çok hoş buldum.Fiyatı da iyiymiş ^_^

• Biraz daha konuşursak ben pazartesi motoru alırım :)

Gerçi çok fena gaza gelmiş durumdayım, her an alasım var. Fazla sürmez. Bu yazı motorla geçirmem şart. Çok yardımcı oldun, sağ ol. Tabi senle daha işim bitmedi. Almaya yakın sıkıştırırım :)

• Bu yaz bence de kaçmasın :) Almadan önce iyi düşünün tabi gene hesabı kitabı yapın :) Her zaman yardımcı olurum,hiç sorun değil.

• 2007 senesinden beri motosiklet kullanıyorum 2010 model Hyosung GT250R var bende hayalimdeki motor Yamaha R1 250cc motosikletlerin piyasası yani fiyatlar uçmuş 2.el 600cc motosikletler alına bilir yani

0|0
    0|0
    • Hyosung kafa grenajı dışında tipi çok hoş gerçekten.250 cc ye geçerken bayağı üzerinde düşündüğüm bir modeldi.Ancak rahat kullanım açısından hondayı tercih ettim yalnız o yandan duruşu hepsinden daha güzel o bir gerçek :)

2.el piyasası hakkında bende aynı fikirdeyim.Motosikletimi 4 ay önce aldım başta 2.el almayı düşünüyordum ancak fiyatlar ciddi anlamda uçuk derecede.Üstelik ilanlarda fiyatı yükselttim,üzerine şu kadar masraf yaptım,euro yükseldi gibi komik yazılar gırilli -10

• Kawasaki yedek parça konusunda uçuk zaten.Yan grenaj parası ile ayvalık-istanbul yaparım be :D Hyosungun 5 vites olduğunu bilmiyordum bak.

• Evet aynen öyle

• Honda 1000 cbr 2007

0|0
    0|0
    • Her şeyi geçtim kafa tasarımı beni bitiriyor :) resim yok mu gözümüz şenlensin? ;)

• ben alıcam ama annem bırakmıyor araba al diyor yani şimdi meraktada bırakmak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • Her annede bu olay var benimde annem aynı şeyi söyledi ama dinlemedim :D

• önerilerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim.

• Rica ederim :)

• Mobilet kullananlar nerede

0|0
    0|0
  • Bende 2012 model S1000RR var 11 senedir motara biniyorum hayalimdi gerçek oldu bu seneki fuara gidenler bilir fiyatları az çok. Bizim apachilerle biz inanamadık mantıksız fiyatar konuşuluyo. Şehir içinde kullanılacak makineler değil bunlar. Şehir içinde gazlamaya uygun naked bişiler baktım 690 Duke R efsane olmuş bence. Deneme fırsatıda bulduk bir arkadaşımız sayesinde tadına doyulmuyo oturuşu sürüşü virajı harika tekeride o biçim hayal etmeyin direk alın derim.

0|0
    0|0
    • S1000RR mı ? Tasarım konuşuyor o zaman :D Bu seneki fuara şehir dışında olduğum için gidemedim,gidenler de fazla memnun değil geçen seneki fuarda hava alıp çıkmıştım bende :D

Duke,duke,duke şu duke leri bir ben kullanamadım gitti :) 390 'nı merak ediyorum bende.

• Tavsiyeleriniz için teşekkürler :) Mutlaka gideceğim sürüş okullarına eğitim almak için.

• Sıkıştığın zaman sorunun falan olursa yaz istediğinde. İyi gazlamalar:)

Kızlar Ne Diyor 2

• bir bu olaydı iyiydi link ama anca çizmesini alabiliyoruz işte

0|0
    0|0
    • Bu tarz motosikletler benim pek fazla hoşuma gitmiyor tercih meselesi tabi :) Tr'de pek fazla görmüyorum bunlardan her yer yebere :D

• bende motorsiklet sevmem ama bunlara agzımın suyu akıyor,

tabi sonuçta halk otobüsü forever <3

• Ahaha :) Spider diye bir model vardı fiyatı da güzeldi arkadaşım almıştı belki bir gün size de deneme şansı olur :)

Bende söz veriyorum otobüslere otomatik parfüm sistemi takılsın motoru bırakacağım :D

• Ne yazık ki motosikletçi değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...