Bu devirde erkek olmak zor bir şey mi BACIM..?

Bu devirde erkek olmak zor, kılsın yünsün veriliyor ara gaz sonra eve gelmeden gaz maz kalmıyor, bütün yük erkeklerin üzerinde bea, kızın peşinden koş, nazını çek, afra tafralar, kız evinin nazını çek, sonra kız ve kayınvalide arasında dengeyi tuttur, devamlı aşkı besleyeceksin sonra sorumlusu sen ol, Sonra erkekler bizi anlamıyor deyin ulen :) :)

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Bakin, once soyle bir duzeltme yapiyim...Ben buna katilmiyorum niye mi; bu devirde kadin olmak da zor da ondan :(. Bir kadin hem, esiyle hemde esinin ailesiyle iyi baglar kurmak ve iliskiyi cok iyi goturmek zorunda... Arkasindan, cocuk sahibi olmak isteniyorsa, ve calisiyorsa, her sabah uyandiginda, kendisiyle ve esiye beraber birde minik bir bebebgin sorumlulugunu tasimak ona bir sey olmasin diye, gun boyunca exstra bir emek harcamak zorunda(tabi bu sadece bebegin anne karninda oldugu zaman icin gecerli) dogduktan sonra, o cocugu (eger aileden birisi bakmiyorsa) cok iyi bir bakici bulunup, herseyin en iyi ve dogru sekilde yapildigini takip de etmek zorunda)... Yorgun bir gunun sonunda eve geldiginde, azicik guler yuzle, onu anliyacak, yorgun olabiecegini dusunecek bir koca beklerken...Yemek yok bu aksam icin pabuclarimizi yiyecegiz (Mecazi) diyen birini degil. Yada kadin herseye ragmen kosa kosa eve gitmek icin caba harcarken, disarda kalmak, ve arkadaslariyla vaktini gecirmek icin buyuk gayret sarfeden bir koca degil. Bunlar orneklerin % 20 si, belk daha da az. Bence fazla bencilsiniz, herseye kendi erkek dunyaninzdan bakmaya devam ederseniz, evlenmek gibi bir sey sizin icin soz konusu degil zaten...:((

1|1
    0|1
    • Niye kızıyorsun ben onlardan değilim ben sadece erkekte bu zamanda zor durumlarda kalabiliyor ve çok zorluyor diyorum.

Kızlar Ne Diyor 9

• Kadınların sorumluluklarına bak ve sonra şu dertlendiklerine bir daha bak, bin şükür eder, oturursun yerine :))

0|0
    0|0
    • Şekeykız bu ne celal böyle, sadece böyle bir sorun olabilir mi demiştim erkeği de görmek lazım arada.

• Ancak sen de biliyorsun ki kadınlar ne yaparsa yapsın erkekler tarafından genelde hor görülüyorlar... Ciddiye alınmıyorlar... Maalesef :) Ayrıca celallenmedim, sadece seni aydınlatmaya çalıştım, ses tonumu duymadığın için sakinliğimin farkında değilsin tabi :))

• Beni aydınlattığın için teşekkürler ben gerçekten anlayışlıyımdır maksat hem eğlence hemde gerçekten böyle birşey var mı diye soru başlığı açtım kadın gerçekten durumu daha zor hem cinslerime katılamayacağım ne yazık ki, ben ayrıca sana takıldım celallenme ile ilgili.

• buna izin veren siz erkeklersiniz kendi isteklerinizi topluma diğil kendinize göre yaparsanız bütün yük sizin üstünüzde olmaz ama hiç bir şey yapmadan anlaşılmayı beklemek saçmadır

0|0
    0|0
    • Sanki erkek hiç etliye sütlüye karışmıyormuş gibi dedins ende ha.

• siz kendiniz olmadıkça toplumun söylediklerini yaptıkça ne siz mutlu olursunuz nede karşı cinsler ve kadın neyse o anlaşılıyor ama erkek anlaşılması daha zor duyguları dışarıya açmaz ekonomik açıdan güçlü olması gerektiğini düşünür bir kadına sahip olmak ister toplum tarafından onaylanmak için ve cinsellikde de karşıdaki kişinin mutlu olmasına kendinizi kanıtlamaya bakarsınız siz diğer şeylere o kadar bakıyorsunuz ki siz diye bir şey kalmıyor sadece yapması gerekenleri yapan birey kly

• Bu açıdan da bakmak gerek haklısın.

• Erkek olmak çok kolay

0|1
    0|1
  • bana göre bu devirde kızı erkeği kalmadı ki artık aynı seyleri kızlarda yasayabiliyor

0|1
    0|0
  • hiç naz yapan birisi değilimdir şahsen, sevdiğim insandan en çok sevgisini hissettirmesini beklerim. ayrıca akrabalara karşı sorumluluk hissetme ihtimali olduğundan mümkün olduğunca herkesten uzak yaşamak isterim evlenindiğimde... sevdiğim insan kimseyi memnun etmek zorunda değil bu benim ailem dahi olsa.

0|0
    0|0
  • birader zor işiniz gerçekten.

0|1
    0|0
  • Tam tersini yapıp bütün kızları peşinden koşturanlar da var. Kaçan kovalanır meselesi. Haa diyeceksin ki sen bunu yapıyo musun? yapamıyorum.

0|0
    0|0
  • Zor kardeşim zor, bir an yerinize koyuyorum kendimi. Yok aman tövbe diyorum yani. Sen sabahtan akşama kadar çalış kadına para yetiştirmek için, o komşuyla mobilya yarıştırsın.

0|0
    0|0
  • çok kolay ne zoru kadın olmak zor asıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya kadin olmakta zor erkek olmakta zor.

Herkes birbirini anlamamaktan sikayetci

Oysa birbirimizi hic dinlemiyoruz ki dinlesek anliyacagiz :)

0|1
    0|0
  • Bu devirde Adam olmak zor zanaat

1|3
    0|0
  • Niye illaki bireyler illa şunu şunu yapacak şunu yapmayacak diye bölünmüş durumda ? Bence her iki taraf da her şeyi ortaklaşa yapabilir bu şekilde hayat daha çekilir hale gelir.

0|1
    0|0
    • Evet orta yolu bulmuş arkadaş tebrikler öyle olmalı normalde tabii ki takılıyorum, bazılarına göre bu devirde erkek olmak daha zor diyebiliyor ben onlardan da değilim amaç eğlenmek, kadının işi harbiden daha zor kim ne derse desin :)

• bu yaşta belim ağrımaya başladı ve 37 sene var öneümde kızların önünde ne var merak ediyorum ?

0|0
    0|1
    • Onların önünde iyi bir eş iyi bir anne, iyi bir yuvayı gözetleyen kadın, çocukları için hayatını feda eden ve bir sürü sorunlar yumağı :) erkek gerçekten rahat harbiden ne kadar konu başlığında erkek olmak zor desemde kadın olmak daha zor kardeş.

• Kadın toruna bakıyor ya da yeğenine kardeş emin olabilirsin.

• ben ne diyorum 50 yasından sonra coluk couk torun zaten kadına bakıyo sana kim bakcak 65 e kadar devam

• Hahah 5 * verdim

Ne desen dogru valla

0|1
    0|0
  • Erkek olmak cor zor, bu sorumluluklar zor kızlar. ANLAYAMAZSINIZ :((

0|1
    0|0
  • Aynen ÖLE :D

0|1
    0|0
  • Hislerime tercüman oldun

0|1
    0|0
  • parasız olmak daha da zor be usta..

0|1
    0|0
  • Yaşamak daha zor be arkadaşım Herksin var bir derdi tasası...

0|1
    0|0
  • üstadım bir erkek yeterince para kazanamıyorsa erkek,hiç bir anlam ifade etmez.karın çalışıyorsa keyfe keder çalışmalı.eğer ihtiyaçtan dolayı çalışıyorsa o erkeğin vay haline.zerre kadar saygı görmez.en ufak birşey olduğunda BEN'İM der.kadınlar çalışmayı sevmez.bu onların genetiğinde yok.insanlık tarihi boyunca bakın anlarsınız.kadın mağarada bekler erkek ava gider.bukadar basittir olay.dediğim gibi eğer erkek gariban ise o kadın onun ağzına salıncak kurar ve zerre kadar acımaz nokta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...