Günün büyük bir kısmını işyerinde geçiren çalışan kişiler, aşkını da ofiste yaşıyor bu ne kadar doğrudur?

Sevgilim ofisten olsun mu dersiniz; yoğun çalışma ve sosyal hayata az zaman ayırma gibi gerekçeler dolayısıyla kişilerin ilişki seçimlerini en yakın ofis arkadaşlarından yaptığı ortaya çıkabiliyor sizce gerçekten kişi ofis arkadaşı ile hem işini hem aşkını yaşayabilir mi tam anlamı ile, veya ofis arkadaşından sevgili olmaz mı dersiniz?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Zor oluyor acikcasi. Calistigim yerden duygusal iliski yasadigim kisiler oldu. Biraz kasiyor insani, ayrilik sonrasi da surekli birbirini gormek can sikici olabiliyor ama karsi oldugum bir durum degil.

0|1
    0|0
    • Evet doğru söylüyorsun hele de kötü giderse gün boyunca sevmediğin insan ile çalış dur of of of..

• olmaz. tüm gün dipdibe sürekli tartışma çıkar. sen ona niye baktın , otururken dikkat et , sekreter sana baktı vs vs. ben almayım :)))

0|1
    0|0
    • Var mıdır hiç sorunsuz ilişki yaşyan ofiste, dediklerine katılıyorum gerçekten.

• etik dışı gorunuyo tabi iş ve aşk hayatını ayıramayanlar için gecerli.. oladabilir ..bana kalırsa olmamalı..

0|1
    0|0
  • aynı iş yerinde sevgili ? kılıç kalkan ekibi gibi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ayni is yerinde birisi ile iliski yasamak atesin üzerinde yürümek gibidir:)

istemem..

0|1
    0|0
  • İyiki öyle bir ihtimal yok...

Yanlış sektördeyim, ne vardı 1000 tane kadının çalıştığı bir tekstil fabrikasında muhendislik yapaydim. =)

0|1
    0|0
    • Bak ya ayarsız mısın sen heri, 1000 tane kadının hepsi ile mi çıkacan sanki.

• Gözüm aç demekki. Çalıştığım yerde bir bayan var sadece o da bir çalışanın eşi =( yani...

Yükleniyor...