Sizi sevenlemi evlenirdiniz yoksa sevdiğinizlemi ?

evet soru açık benim tezim şu eğer beni sevenle evlenirsem evliliğim mutsuz dahi olsa. sevgisizliğim beni sıkıntıya da soksa onu kaybettiğimde ızdırap yaşamam. fedakarlık yapmak zorunda da kalmam. sabretmek ile yetinmek yerine bir dediğimi iki etmeyen bir kadın zamanla beni de mutlu hatta aşık edebilir.

- diğer türlü çok sevmişseniz muhtemelen hep üzülen taraf olursunuz. sabretmek zorunda kalırsınız. susarsınız. dilinizi ısırırsınız belki. hergün sevgisizliğini görüp özgüveninizi yerle bir edersiniz. belki bir gün sever ama ne kadar sabredilir bilinmez.

-diyeceksiniz ki oda severse. ama genelde biri daha çok seviyor. diğeri tamamen sevgisiz olmaz ama terazi dengede olmuyor bu sefer. iki tarafında çok sevdiği bir ilişki nadirdir.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• beni sevenle olurdum.

0|0
    0|0
    • hayat seni hırpalamış sanki. çünkü bu soruya beni seven diyecek kişilerin %90 bir yürek yarası vardır.

• sevdiğine nasıl güveneceksin o halde zor olmaz mı

• Aldatmasin yeter

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

• ben benı sevenle evlenırdım ve evlendımde benim sevdım kısı fahısenın tekıydı * bk yıne aklıma gtrdın senınde mk:(

0|0
    0|0
    • biz erkekler seçmesini bilmiyok zaten. aklına tükürüyüm senin :( sanki benim aklıma gelmedi

• lanet olsun*koyım

Yükleniyor...