Bacaklarimi nasil inceltirim 3 ayda

Arkadaşlar bacaklarimi inceltmek istiyorum pilates mi yapıyım cardio mu bisiklet mi başka bir şey mi yapiyim 60 kilo 1.68 imkiloda vermek istiyorum ama basenlerim gitsin istiyorum ne yapmalıyım ?

Lutfen dalga gecmeyin ciddi yorumlar istiyorum

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• squat squat squat. Hem bacaklarin hem popon acayip sekle girer. Ama dogru yapabilmek cok onemli bi' salona git ben sıkı bi' squat programi istiyorum yardımci olur musunuz de.

0|0
    0|0
    • ama kas yapar o

• diri bacaklarin olur iste. Oyle fitnessci kadnlar gbi olmaz agirlikla calismicaksin. Youtube dan bak once sonra videolari oluo kizlarin.

• ciddi soruyor açılın bisiklet iyidir bisiklet

0|0
    0|0
  • bisiklet sur duzenli olarak calisirsan yarari olur

0|0
    0|0
  • parklardaki spor aletlerini kullan onların çoğu basen ve bacak inceltmeye yönelik

0|0
    0|0
  • çok mu kalın ki sen takıntı yapıyo olmayasın

0|0
    0|0
    • Çok kalın değil ama ipin e olsun istiyoeum

Biraz sıkı incelmesi zor diyolar pilateşe ancak diyolar

• Twist kas yapmaz mı ama

• twist bel inceltir basen eritit şekil yapar, hızlı tempo yürüyüş de bacak eritir. eğer kaslı olnlarda erisin biraz diyosan koşacan

Kızlar Ne Diyor 2

• Cardio kesinlikle ayrıca yediklerine de dikkat etmelisin kalınlığı yapından kaynaklıysa incelmez fakat yağlıysa sporla incelir

0|0
    0|0
  • bende bu sorundan yanıyorum 58 cm ama arkada çevresinde en kalın benimki yoksa takmicam banada yardımcı olun 40cm indirmem lazım evde yapmam gerekenler neler spor salonuna gidemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...