Şimdi ben bu kızı yolsam hak değil mi??

Gitmiş sevdiğim cocugu doldurmus doldurmus sevdıgımı soylemıs ustelık emınımkı hakkımda yalan yanlıs seyler soylemıs cocukşu anyuzume bıle bakmıyo.Yalan seyler soyledıgıne emınım cunku kızın ne mal oldugunu cok ıyı bılıyorum.Dün gidip cocukla konustum bende sen onları tanımıyosun lutfen onlara ınanma madem oyle gelıp yuzume nıye soyleyemıyo dedım.Cocukda dedıkı sımdı ben kımsenın lafını kımseye tasımam benım ıcın bırbırnızden ustunlugunuzde yok ama hakkında konusursa sadece sustururm dedı.Benle ılgılı ne dedıgını soylemedı. Ama emınım cunku ıma ettı ve ben kızın hakkımda konustgunu anlamıstım zaten. bu kızı kac kez uyardım öncedende tartıstım hala akıllanmadı yüzsüz. gelip yüzüme bisey diyemıyo arkamdan bol keseden atyıo. bugun gıdıp kavga edecem nasıl rezıl edebılırm

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kıskanıyor çekemiyor bir adım öndesin dogru olanı yapıyorsun yapmaya devam et ama erkekte yalnış yapmış ondan bundan duydugu şeylere hemen inanmamalı seninlede konuşmalı güvenmiyor belli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sacmalama ya birsey yapma birak sevdiginle ne yasayacaksan yasa adam senin yaninda iste sktir et ne gerek var oyle yolma felan sen de rezil olursun onla bosver

0|0
    0|0
  • Yalan şeyler söyledigini nerden biliyosunki ? Adam seçimini yapmış kimsenin mutlulugunu bozmaya hakkın yok burada

0|0
    0|0
  • bahar geldi kedi penceleri ckiarilmis :)

i'm so seksy

0|0
    0|0
  • üstündekini yırt sütyeni falan gözüksün rezil olur :D

0|0
    0|0
  • o erkeğin yerinde olsam ikinizede yol veririm zaten asla muallakda kalmam!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o kız çoktaaan haketmiş yolunmayı.sosyal medyada fake hesap aç bunun resimlerini koy rezil et konuşmalarınla

0|0
    1|0
  • bence hiç muhattap olma sen kendini biliyorsun sonuçta sana inanmayı seçende yanında olur

0|0
    0|0
  • haklısın git yol daha beter et ayıp etms

0|0
    0|0
Yükleniyor...